epojisteni logo

Cestovní pojištění do Kyjeva

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Město Kyjev je hlavním městem Ukrajiny a patří k nejstarším městům v Evropě. Nálezy, které zde objevily archeologové, dokazují existenci osídlení již v dobách 5. a 6. století. Za zakladatele jsou považováni sourozenci Kyj Šček, Choriv a Lybeď. Již na konci 10. století byl Kyjev jedním z center křesťanské kultury a jeho význam narůstal.


Ve městě se nachází velké množství pravoslavných kostelů a chrámů, které jsou památkou na slavnou minulost. Nejvýznamnější stavbou je Katedrála sv. Sofie, která je součáastí seznamu svétové dědictví UNESCO. Současný Kyjev je však také moderním městem, a tak zde najdete restaurace, moderní bulváry, parky, muzea i divadla. V Kyjevě můžete prožít příjemnou odpočinkovou dovolenou i si užít rušného společenského života.

Nejlevnější cestovní pojištění do Kyjeva

Cestování patří k oblíbeným činnostem. K plánování cest by však také automaticky mělo patřit cestovní pojištění, jehož aktuální nabídku najdete na stránkách www.epojisteni.cz, kde si nejen srovnáte aktuální nabídky, ale ihned si cestovní pojištění sjednáte online. Není třeba opouštět domov a ztrácet čas čekáním na pobočkách. Na našich stránkách si cestovní pojištění sjednáte za pár minut a zároveň ušetříte.


Někteří lidé se domnívají, že cestovní pojištění je zbytečné, protože mají evropský průkaz pojištěnce. Ten však nestačí a lidé poté musí doplácet vysoké spoluúčasti i doplatky na nutné léky. S cestovním pojištěním však máte zajištěnou veškerou potřebnou lékařskou péči a vše co je s ní spojené. Sjednejte si cestovní pojištění na www.epojisteni.cz a cestujete v klidu.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.