Cestovní pojištění do JAR

Cestovní pojištění JAR

Jihoafrická republika se rozkládá na nejjižnějším pobřeží Afriky. Má bohatou historii a je jedním z nejrozvinutějších afrických států, a to především díky svému významnému umístění při obchodních cestách. Celé území je zapsáno mezi kulturní památky UNESCO. Jihoafrickou republiku dlouhodobě osídlovali holandští kolonisté a větší města jsou tedy ukázkou zajímavého kontrastu evropské a africké kultury.

Spočítat
cestovní pojištění

Důležité informace před cestou

Do Jihoafrické republiky vyrazte pouze v případě, že máte sjednáno kvalitní pojištění. Turisty zde často trápí zažívací problémy a nemocemi, jež jsou naneštěstí velmi snadno přenositelné. Ve všech zemích Afriky panují epidemie malárie a smrtelných nemocí. I to nejzákladnější ošetření zde stojí stovky tisíc korun a bez pojištění jej budete muset zaplatit pouze vy.

Pojistěte se!

Stačí použít náš srovnávač pojištění a do několika minut můžete mít pojištění sjednáno. Vše zvládnete online z pohodlí domova nebo třeba z mobilu těsně před odletem. Komplexní cestovní pojištění vás ochrání před všemi případnými nástrahami a výdaji až do několika milionů korun, přitom stojí jen několik desítek korun, maximálně pár stovek.
  •  ošetření
  •  hospitalizaci
  •  nezbytné léky
  •  léčbu
  •  nutné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

To však není vše. Vybírat si můžete z několika variant pojistných limitů a zároveň si k základnímu baličku můžete sjednat další připojištění. Mezi nejvíce využívané patři připojištění úrazu, připojištění ztráty zavazadel, připojištění odpovědnosti a také připojištění storna zájezdu.

Kromě toho jsou součástí pojištění také asistenční služby, které Vám poskytnou pomoc či radu vždy, když potřebujete.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2