epojisteni logo

Cestovní pojištění do Hurghady

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Na počátku minulého století byla Hurghada malou rybářskou vesnicí. Dnes se jedná o populární turistickou oblast s velkými hotelovými středisky, které se táhnou po dvacet kilometrů dlouhém pobřeží Rudého moře. Každoročně navštíví Hurghadu tisíce turistů toužících po teplu a moři.


Hurghada je turistické místo, kde si každý turista přijde na své. Jsou zde velká nákupní střediska i malé obchůdky či veřejné trhy, luxusní restaurace i typické arabské kavárničky, bary, kasina i hudební kluby. Na Hurghadě jsou zajímavé také lázně, které mnozí turisté navštěvují ze zdravotních důvodů Dalším důvodem, proč je Hurghada tak oblíbená, je zdejší nádherné moře ideální pro potápění a všechny možné vodní sporty (windsurfing, jachting a další). Potápěči zde obdivují krásné útesy a bohatý podmořský život. Mezi zajímavosti města patří zejména akvárium a muzeum s kompletní kolekcí fauny a flory Rudého moře či vesnička El Gouna se slavným golfovým centrem Steingenberger Golf Resort. Za návštěvu také stojí mnohé okolní ostrovy (Shadwan, Giftun, Shrab el-Erg, Shrab Abu Shiban a další).

Nejlevnější cestovní pojištění do Hurghady

Plánujete dovolenou v Hurghadě? Lákají Vás luxusní hotely, restaurace i krásné moře s písčitými plážemi? Pak nezapomeňte, že k pohodové dovolené patří také kvalitní cestovní pojištění, jehož výhodnou nabídku najdete na www.epojisteni.cz.


Cestovní pojištění opravdu není zbytečné vyhazování peněz, které byste jinak utratili za laciné suvenýry. Cestovní pojištění Vám poskytne finanční zajištění pro případy náhlé a nečekané nemoci či úrazů. Uvědomte si, že léčba v zahraničí stojí i stovky tisíc korun, které byste bez pojištění museli zaplatit ze své kapsy. Buďte chytří a raději si sjednejte cestovní pojištění za pár korun na www.epojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.