epojisteni logo

Cestovní pojištění do Hong Kongu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Hong Kong je ostrov mrakodrapů a nekonečného předměstí, kde se stále drží tradiční způsob života v souladu s novým a moderním stylem velkoměst. Hong Kong patří mezi nejhustěji obydlená města. Přesto se zde nachází mnoho zelených ploch, lesů a hor. Hong Kong původně mezi britské kolonie v Jihočínském moři, ale v roce 1997 se stal tvz. zvláštní administrativní oblastí Číny.


Dnes patří Hong Kong k zemím s nejsilnější ekonomikou v jihovýchodní Asii a stále si zachovává vlastní autonomii. Díky tomu se mu daří i pod částečné čínskou vládou zachovat specifický a ráz velkoměsta plného obchodních center, luxusních hotelů, výborných restaurací, pouličních stánků i čajoven. Právě jídlo dělá z Hong Kongu jedinečné místo, protože se zde nachází nejlepší restaurace na světě, z nichž 42 dokonce obdrželo Michelinskou hvězdu.

Nejlevnější cestovní pojištění do Hong Kongu

Asie a zejména Hong Kong patří u Evropanů k oblíbeným turistickým destinacím pro svou odlišnou kulturu a jedinečnost. Cestování po Asii má však svá rizika, na které je nutné být připravený. A to se Vám podaří jedině díky kvalitnímu cestovnímu pojištění, které Vám poskytne finanční zajištění a pojistnou ochranu po celou dobu Vaší dovolené a to za pouhých pár korun.


V rámci cestovního pojištění jsou kryté veškeré nutné náklady spojené s ošetřením a léčbou nemoci či úrazu (léky, nutné převozy, hospitalizace a další). Součástí může být také připojištění zavazadel, úrazu či storna zájezdu, pokud si jej sjednáte. Na stránkách www.epojisteni.cz pro Vás pravidelně aktualizujeme nabídku cestovního pojištění, kterou si zde můžete snadno porovnat online.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.