epojisteni logo

Cestovní pojištění Havaj

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Cestovní pojištění na Havaj

Havaj


Tropický ráj jménem Havajské ostrovy je nejjižněji položeným státem USA. Ostrov známý také jako Perla Pacifiku považují za ráj všichni, kteří jej navštívili alespoň jednou. Turisté sem jezdí za teplem, romantikou, surfováním i výletováním. I v ráji je dobré mít sjednané kvalitní cestovní pojištění.

Cestujeme na Havaj

Havaj je nejvíce spojována s dlouhými písčitými plážemi, průzračným mořem a krásnými domorodými tanečnicemi ozdobenými pouze sukýnkami a květinami. Celkem čtyři velké ostrovy a desítky menších ostrůvků a skal však nabízí mnohem více než jen opalovačku na pláži.


Zdejší příroda je neskutečně bohatá na zajímavé druhy rostliny a zvířat, a také se zde nachází stále aktivní sopky. Havaj je hojně vyhledávána surfaři i lidmi milujícím exotické krajiny. Jedinečné jsou také historické památky, zdejší kultura i životní styl tolik odlišný od našeho.

Cestovní pojištění a zdravotní péče na Havaji

Havaj je turisticky velmi oblíbený ostrov. Vše, co se tady děje, je v podstatě směrované na turisty a jejich potřeby. Tomu odpovídá velmi dobrá zdravotní péče i její ceny. To však platí pro celé USA. Při plánování cesty na Havaj určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, vám poskytne finanční jistotu v případě nemoci či úrazu.


Známé jsou případy, kdy se zdravotnické zařízení snaží na zahraničním turistovi vydělat a pacientovi naordinují i zákroky a léky, které ale nejsou třeba s tím, že jim je pojišťovna bez námitek zaplatí. Občas jsou pacienti v nemocnici držení déle, dokud není léčba uhrazená. O své situaci vždy informujte asistenční služby, která je na podobné případy školená.


pojištění Havaj

Cestovní pojištění na Havajské ostrovy

Na Havaj si přibalte lepší cestovní pojištění. Léčebné náklady s repatriací jsou nutností, pojistný limit by neměl být nižší než 6 000 000 korun a zapomínat byste neměli ani na pojištění odpovědnosti za škodu. Pokud si plánujete půjčit auto nebo skútr, vždy si zjistěte, jak jsou pojištěné. Může se stát, že vznikla škoda půjde na váš vrub. Chystáte-li se do hor, určitě si připojistěte rizikové sporty a od věci není ani připojištění úrazu. Špatné není ani pojištění osobních věcí a zavazadel. V případě krádeže nebo ztráty vám pojišťovna zaplatí škodu.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.