epojisteni logo

Cestovní pojištění do Gran Canaria

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Gran Canaria je součástí Kanárského souostroví a je ze všech ostrovů nejvíce navštěvovaným. Právě na tomto ostrově se nachází nejkrásnější pláže a komfortní hotely. Také se zde nachází největší zábavní vodní park na Kanárských ostrovech. Zdejší přírodní krásy a městečka však nabízí také mnohé k vidění.


Symbolem ostrova je skála Roque Nublo (Mračné skalisko), ležící uprostřed ostrova ve výšce 1 813 metrů nad mořem. Z jejího vrcholu je možné spatřit celý ostrov a jeho okolí. Nejvyšším bodem však není skála Roque Nublo ale hora Pico de las Nieves, která je vysoká 1 949 metrů nad mořem. Na jejím vrcholu je umístěná vojenská základna, a proto až sem vede asfaltová silnice.


Máte-li rádi rum, rozhodně byste neměli opomenout návštěvu města Arucas, které je považováno z kolébku kanárského rumu. Na jihu ostrova se nachází písečné duny v lokalitě Maspalomas, které jsou od roku 1987 chráněné. Písečné duny připomínají kousek Sahary. Kolem nich se nachází hotely a turistická letoviska.

Nejlevnější cestovní pojištění do Gran Canaria

Už jste si naplánovali dovolenou a Vaším cílem je ostrov Gran Canaria? Pak se zajisté máte na co těšit. Součástí příprav na dlouho očekávanou dovolenou by také mělo být sjednání cestovního pojištění, jehož aktuální nabídku naleznete také na stránkách ePojisteni.cz. Cestovní pojištění Vám poskytne finanční jistotu pro ne zrovna příjemné chvíle.


Bohužel i na dovolené Vás může potkat náhlá nemoc či úraz. A právě pro tyto případy byste měli mít uzavřené cestovní pojištění, které kryje lékařské ošetření včetně všech nákladů. Lékařské ošetření je v zahraničí velmi drahé a může stát i několik desítek a stovek tisíc. Cestovní pojištění Vás těchto výdajů za pár korun denně ušetří. Sjednejte si výhodné cestovní pojištění na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.