epojisteni logo

Cestovní pojištění do Fuerteventura

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Znamená-li pro Vás dovolená především odpočinek a relax u moře, pak je pro Vás ostrov Fuerteventura tou pravou volbou. Fuerteventura je považován za nejkrásnější z Kanárských ostrovů. Právě zde se nachází úchvatné pláže. Největší počet pláží leží na jihu a severozápadě ostrova. Zdejší pláže jsou ideální nejen pro odpočinek, ale i pro aktivní sportování. Například pro windsurfing zde panuje jedny z nejlepších podmínek.


Nejkrásnější pláže se nachází na poloostrově Jandia. Je to například Playa de Sotavent, která je pět kilometrů dlouhá a v některých místech až kilometr široká pláž. Právě zde panují vhodné podmínky pro windsurfing. Nejdelší pláží je Playa de Cofete, která je dlouhá patnáct kilometrů. Na severovýchodě ostrova se nachází nádherný národní park Pargue Natural de las Dunas de Corralejo. Pro milovníky zábavních parků je určený vodní park Baku Water Park, kde si užijete rozličných tobogánů, skluzavek a jiných atrakcí.


Nejznámějším místním letoviskem je moderní město Morro Jable, jehož dominantou je mohutný maják. Druhým největším městem je Gran Tarajal, v jehož centru stojí nádherná kašna s mořskými koníky. V obou městech se nachází řada příjemných barů, kaváren a restauracích, v nichž je možné ochutnat místní speciality.

Nejlevnější cestovní pojištění do Fuerteventura

Užijte si svou dovolenou na ostrově Fuerteventura naplno a bez obav s cestovním pojištění od ePojisteni.cz! Cestovní pojištění stojí pár korun na den, ale přitom Vám poskytne opravdovou finanční jistotu na všech Vašich cestách. Ať už se Vám přihodí cokoliv, díky cestovnímu pojištění budete mít uhrazenou kompletní lékařskou péči.


A navíc si můžete k základnímu balíčku pojištění sjednat i další doplňková pojištění, která Vaši pojistnou ochranu rozšíří například o pojištění zavazadel, úrazu či storna zájezdu. Nabídka připojištění závisí na konkrétní pojišťovně. Nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny. Stačí, když si porovnáte nabídky online na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.