epojisteni logo

Cestovní pojištění na Floridu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Florida se nachází na jihozápadě Spojených států amerických a je čtvrtým nejlidnatějším státem. Pro své příjemné klima po celý rok je vyhledávanou turistickou destinací. Důvodem je nejen teplé počasí, ale také více než 660 mil písčitých pláží. Ročně Floridu navštíví desítky milionů turistů.


Teplé počasí a dlouhé pláže nejsou zdaleka vše, co turisty zajímá. Na Floridě jsou vytvořené ideální podmínky pro pěší turistiku, cyklistiku a samozřejmě pro vodní sporty. Rovněž se zde nachází bohatá flóra a fauna, kterou je možné obdivovat v národním parku Everglades. Turisté si oblíbili zejména město Miami, které leží na jihu Floridy, a kde se nachází nejkrásnější pláže a již zmiňovaný národní park Everglades. Mezi turistická lákadla patří také velké množství zábavních parků, které jsou rozseté po celé Floridě.

Nejlevnější cestovní pojištění na Floridu

Florida je místo, které přímo láká ke strávení odpočinkové i aktivní dovolené. Chcete-li svou dovolenou prožít skutečně v klidu, pak nezapomeňte na cestovní pojištění, které by mělo být samozřejmou součástí na všech Vašich cestách do zahraničí. Ne vždy je možné se vyhnout úrazu či nemoci, ale s cestovním pojištěním budete mít jistotu, že Vám pojišťovna uhradí odpovídající péči.


Lékařská péče v zahraničí je totiž na rozdíl od nás velmi drahá a může se pohybovat v desítkách i stovkách tisíc korun. U skutečně závažných případů se jedná již o miliony korun. Proto buďte připravení a na stránkách www.epojisteni.cz si sjednejte výhodné cestovní pojištění. Na výběr máte mezi nabídkami tří významných českých pojišťoven.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.