Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění do Florencie

Cestovní pojištění do Florencie

Florencie je hlavním městem Toskánska v Itálie a v minulostí bývala velmi slavným městem a kolébkou umění. Ve městě tak žili či působili slavní umělci, jako například Alighieri, Botticelli, Michelangelo, Petrarca či Da Vinci. Také v současnosti patří Florencie k významným italským městům.

V centru města se nachází náměstí Piazza della Signoria (Radniční náměstí), jehož hlavní dominantou je socha Davida od Michelangela. Jedná se však o kopiií a originál stojí v galerii Accademia, v níž je uložená většina Michelangelových děl. Druhou dominantou náměstí je radnice Palazzo Vecchio (Starý plác), nad níž se tyčí věž Torre d´Arnolfo vysoká 95 metrů. Nedaleko náměstí stojí florentská katedrála s majestátní kopulí Santa Maria del Fiore. Za návštěvu stojí také zahrady Boboli, které se nachází v centru města. Jedná se o oblíbené místo odpočinku a procházek místních obyvatel i turistů, kteří se rádi kochají fontánami, jezírky i malou pevností Beleveder. V okolí města navštivte také některou z Medicejských vilek, z nichž nejznámějšími jsou Villa della Petraia, Villa Careggi či Villa di Castello.

Nejlevnější cestovní pojištění do Florencie

Cestujte bezpečně a s jistotu díky cestovnímu pojištění od www.epojisteni.cz. Naše cestovní pojištění Vám poskytne odpovídající finanční jistotu, ať už se Vám přihodí cokoliv. V rámci cestovního pojištění je kryté ošetření, léčba, léky, převozy, hospitalizace i repatriace. Navíc si můžete připojistit cestovní zavazadla a riziko jejich ztráty, zničení či krádeže, úraz i storno zájezdu.

Vyberte si z nabídky vybraných a ověřených českých pojišťoven a buďte na svých cestách opravdu dobře pojištění.Žádné velké výdaje Vás nečekají, protože cestovní pojištění vyjde pouze na pár desítek korun. Ať už vyrážíte na cesty po italských městech, k moři či do hor, s cestovním pojištěním od www.epojisteni.cz budete vždy dobře chránění.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 8