epojisteni logo

Cestovní pojištění do Dublinu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Dublin je hlavním a také největším městem Irské republiky. Žije zde přibližně 1,2 milionu obyvatel, což je jedna čtvrtina lidí v celém Irsku. Dublin je krásné město, které je známé nejen georgiánskou architekturou, ale také díky příjemné a přátelské atmosféře. Najdete zde mnoho barů, restaurací, klubů a kaváren a díky tomu je Dublin oblíbený pro pestrý a rušný noční život.


Dublin je rozdělený na dvě poloviny řekou Liffey, přičemž jih je spíš “lepší” čtvrtí a sever je označován jako dělnická čtvrt. V Dublinu se nachází velké množství parků a Croke Park je čtvrtý největší stadion v Evropě. Pravidelně se zde konají proslulé Gaelské hry. Pro zajímavost se v Dublinu nachází sídlo světové známých firem, jako Google, Microsof, Facebook, eBay či Yahoo!

Nejlevnější cestovní pojištění do Dublinu

Dublin patří mezi populární evropská města, která za návštěvu rozhodně stojí. Zažijete tu krásné chvíle, prohlédnete si památky a poznáte nové přátele. Při tom však nezapomínejte, že i na dovolené Vás mohou potkat krušné chvíle. Proto je výhodné mít sjednané cestovní pojištění, které Vás na Vašich cestách ochrání.


S cestovní pojištěním získáte finanční zajištění pro případ úrazu či nemoci. Součástí základního pojištění je ošetření, léčba, léky, převozy, hospitalizace či repatriace. Tyto částky jsou v zahraničí velmi vysoké a pohybují se v desítkách až set tisíc korun. Součástí jsou navíc asistenční služby, které Vám poskytnou radu či pomoc v chvíli, kdy to budete opravdu potřebovat.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.