epojisteni logo

Cestovní pojištění do Dubaje

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Dubai je hlavní město druhého největšího emirátu Spojených arabských emirátů. Jedná se o významné ekonomické i kulturní centrum, které navštěvují tisíce obchodníků i turistů každý rok. Dubai je bohaté město a je to vidět. Naleznete tu pozůstatky dávné historie i moderní a luxusní hotely. Dubai však není určená pouze pro náročné cestovatele a bohatší klientelu. Na své si zde přijdou i běžní turisté.


Turistický ruch je zde velmi rozvinutý a kromě rozličných typů ubytování na turisty čeká mnoho zajímavostí a atrakcí. Mezi nejznámější rarity tohoto města patří umělé palmové ostrovy, nejvyšší hotel na světě, podmořský hotel či krytý zimní areál. Pro milovníky tradičního života je určené historické centrum města, typické tradiční trhy s exotickým kořením a luxusními šperky.


Chcete-li se o historii Dubaje dozvědět více, nezapomeňte navštívit Dubajské muzeum. Odpočinout si poté můžete na veřejné či hotelové pláži, jehož teplota se běžně pohybuje mezi 22 až 35 stupni Celsia. Velmi pěkným zážitkem je několikahodinový výlet terénními auty do pouště.

Porovnání cestovního pojištění online do Dubaje

Dubai je arabské město, které je však Evropanům velmi nakloněné. Nesetkáte se zde s nepřátelskými projevy, spíše naopak. Pro větší jistotu a bezpečí však i tak mějte sjednané cestovní pojištění, jehož pravidelně aktualizovanou nabídku najdete na stránkách ePojisteni.cz. Zde si během pár minut porovnáte více nabídek cestovního pojištění mezi sebou a snadno si tak vyberete nejvýhodnější pojištění.


Cestovní pojištění sice neštěstí zabránit nedokáže, ale poskytne Vám dostatečnou finanční jistotu. Cestovní pojištění kryje veškeré náklady na léčbu a zahrnuje také asistenční služby, které Vám podají pomocnou ruku, kdykoliv budete potřebovat. A navíc si k základnímu balíčku můžete připojistit další rizika. Nabídka připojištění závisí na konkrétní pojišťovně.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.