epojisteni logo

Cestovní pojištění do Curychu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Curych je český název pro největší město Švýcarska Zürich, které je zároveň hlavním městem stejnojmenného kantonu. Slovo “Zürich” pravděpodobně vzniklo odvozením z keltského slova “dur” což znamená voda. Curych se nachází na severu Švýcarské na břehu Curyšského jezera.


V Curychu se nachází krásné historické centrum. Nejstarší památkou je Lindenhof, místo, kde se nacházelo původní sídliště. Dnes se zde nachází park z 18. století. Z městského opevnění zbyl do dnešních dob pouze vodní příkop Schanzengraben, některé bašty a části hradební zdi. Dominantou města je Fraumünster z 9. století. Za návštěvu stojí také Švýcarské zemské muzeum, kde se nachází velmi zajímavé expozice. V Curychu se také nachází známá divadla Opernhaus a Schauspielhaus.

Nejlevnější cestovní pojištění do Curychu

Švýcarsko je velmi krásná země. Zároveň je také velmi drahá. Určitě byste zde nechtěli platit lékařské ošetření nebo dokonce pobyt v nemocnici. Proto si nikdy nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, která Vám potřebnou finanční jistotu poskytne za pár korun denně. Díky cestovnímu pojištění máte zajištěnou odpovídající lékařskou péči, aniž byste z vlastní kapsy museli uhradit jedinou korunu.


Nabídku na aktuální cestovní pojištění najdete na stránkách www.epojisteni.cz. Na těchto stránkách si můžete během pár minut porovnat nabídky na cestovní pojištění od více pojišťoven. Snadno tak zjistíte, která z porovnávaných pojišťoven Vám nabízí kvalitní cestovní pojištění za nejlepší cenu. Nezapomeňte také na možnost připojištění a pojistěte si úraz, ztrátu zavazadel či storno zájezdu.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.