epojisteni logo

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna dovoluje, jak je dnes žádané, pojistit své cesty po internetu. Klienti mohou volit mezi dvěma základními variantami - pojištění klienta, nebo rodiny. Limity plnění je možné zvolit buď na 2,5 milionu korun, nebo dokonce na 4 miliony korun. Je třeba také zvolit účel vašeho cestování. Buď jde o standardní turistiku, nebo o provozování rizikovějších sportů, které cenu pojistky zhruba zdvojnásobují. Z připojištění lze zvolit: úrazové připojištění, připojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu.

Varianta pojištění rodiny je výhodná pro rodiny s dětmi do 16 let, jelikož maximální počet osob nad 16 let činí 2, tudíž není možné s tímto pojištěním operovat jako s výhodným hromadným pojištěním.

Regiony, které ČSOB Pojišťovna pojišťuje, jsou D a F, tedy Evropa, respektive Svět. Pro zájemce o pojištění online je připravena sleva 10%. Častější a pravidelnější cesty do zahraničí je výhodné pojistit roční kartou, která dovoluje cestovat po celý rok, na opakované pobyty, každý v délce až 45 dní nebo na dlouhodobé pobyty, které trvají až 365 dní. Tuto kartu lze sjednat i pro celou rodinu a ceny ročního pojistného začínají na částce těsně převyšující jeden tisíc korun.

K cestovnímu pojištění online lze připojistit i provozování Nebezpečných sportů, mezi které ČSOB Pojišťovna řadí například:

  •  parašutismus

  •  bungee jumping

  •  speleologie

  •  horolezectví a mnoho dalších sportů a aktivit, které se mnoho pojišťoven pojistit neodvažuje
Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.

ČSOB pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@csobpoj.cz

Zavolejte nám

466 100 777

Adresa

Masarykovo náměstí 1458, 532 18 Pardubice

Webová stránka

www.csobpoj.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo