epojisteni logo

Brusel je významné evropské město. Jedná se nejen o hlavní město Belgie, ale také o sídlo NATO a vybraných institucí Evropské unie. Právě proto bývá Brusel často označována jako “hlavní město Evropy”. Brusel však není pouze politicky významným městem, ale je také vyhledávaným turistickým místem.

Za centrum Bruselu a historické jádro je považované náměstí Grand Place, na kterém se nachází zachovalé středověké měšťanské domy. Místní i mnozí turisté jej považují za nejkrásnější náměstí světa a právě zde se pořádají nejrůznější slavnostní události. Oblíbenými objekty jsou také Čůrající chlapeček, mohutné Atomium, kde se pořádají výstavy, Královské muzeum, skleníky Serres van Laken v královské zahradě, subtropický plavecký areál Océade či městské muzeum Broodhuis.

Nejlevnější cestovní pojištění do Bruselu

Ať už vyrážíte na dovolenou či pracovní cestu a Vaším cílem je Brusel, nezapomeňte si včas uzavřít cestovní pojištění. Nejen doma, ale ani v cizině se Vám bohužel nemusí vyhnout nepříjemné událost v podobě úrazu či nemoci. Cestovní pojištění Vám však za pár korun poskytne dostatečné finanční zajištění pro všechny případy.


Cestovní pojištění se však nemusí vztahovat pouze na zdraví. Pokud si k základním balíčku sjednáte vybraná připojištění, Vaše pojistná ochrana bude výrazně vyšší. Může se tak vztahovat na zničení, poškození či krádež Vašich zavazadel i na storno zájezdu. Aktuální nabídku cestovního pojištění Vám nabízíme na stránkách www.epojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.