epojisteni logo

Cestovní pojištění do Barcelony

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Druhým největším, nejznámějším a nejvýznamnějším španělským městem hned po Madridu je Barcelona, hlavní město Katalánska. Barcelona leží na severovýchodě Španělska při pobřeží Středozemního moře a žije zde více jak 1,5 milionu obyvatel. Barcelona je známá dlouhou historií, bohatým kulturním a společenským životem a také originálními architektonickými díly Antoni Gaudího.


Právě Antoni Gaudí a jeho díla proslavili Barcelonu nejvíce. Mezi stěžejní díla patří chrám Sagrada Familia, které dodnes není zcela dokončeno. V centru města se pak nachází domy Casa Milá, Casa Batlló a Palu Cugell. Ve městě se také nachází sídlo arcibiskupa, univerzity a vysoké technické a obchodní školy. Raritou města je prvotřídní mořské akvárium, ve kterém se nachází 22 obřích akvárií, které protíná 80 metrů dlouhý skleněný tunel.

Nejlevnější cestovní pojištění do Barcelony

V Barceloně Vás zajisté čeká spousta nezapomenutelných zážitků. Nekažte si nečekanými výdaji a nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. Cestovní pojištění Vaše náklady nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně než úhrada léčby z vlastní kapsy. S cestovní pojištěním získáte finanční zajištění v případě úrazu či nemoci.


Pojišťovny vždy nabízí více variant cestovního pojištění, které se liší výší pojistných limitu a rozsahem asistenčních služeb. K základnímu balíčku si navíc můžete sjednat řadu připojištění, které Vaši pojistnou ochranu znatelně rozšíří.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.