epojisteni logo

Cestovní pojištění do Amsterdamu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Amsterdam je hlavní město Nizozemska, které se nachází na řece Amstel. Jedná se o nizozemské centrum obchodu, které je zajímavé tím, že je celé propletené kanály. Právě proto je Amsterdam považován za romantické město s výjimečnou atmosférou.


V Amsterdamu se nachází řada zajímavých památek, muzeí a galerií. Hlavním a největším muzeem je Rijksmuseum, kde se nachází obrazy slavných nizozemských malířů jako Vermeer či Rembrandt. Významné je také muzeum Vincenta van Gogha. K významným památkám patří královský palác či dům Anny Frankové, v němž se ukrývala tato židovská dívka se svou rodinou.

Nejlevnější cestovní pojištění do Amsterdamu

Ať už cestujete kamkoliv, nikdy nezapomínejte na cestovní pojištění. I v zahraničí Vás mohou potkat nemilé události, jako je nemoc či úraz. A léčba v zahraničí se pohybuje v desítkách i stovkách tisíc korun. Cestovní pojištění Vás přitom vyjde pouze na pár desítek až stovek korun, za které získáte finanční zajištění.


Cestovní pojištění vždy zahrnuje úhradu léčby, ošetření, léků, převozů, hospitalizace a repatriace. Součástí pojištění jsou také asistenční služby, které Vám poskytnou potřebné rady na Vašich cestách. Navíc si můžete připojistit rizikové sporty, zavazadla pro případ jejich ztráty či odcizení a možní je také sjednání pojištění odpovědnosti.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.