Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Životní pojištění pro zaměstnance

Životní pojištění

  •  Přispívejte svým zaměstnancům na životní pojištění a zároveň tak spořte na daních
  •  Životní pojištění od všech pojišťoven
  •  Sjednání online během pár minut

Pokračovat

Životní pojištění pro zaměstnance

Životní pojištění kryje pojištěného pro případ úrazu, úmrtí, invalidity, vážné nemoci nebo trvalých následků úrazu apod. V předchozích letech si zaměstnavatel přispívající na životní pojištění svých zaměstnanců mohl ze základu pro výpočet daně odečíst až 8 000 Kč ročně na jednoho zaměstnance. Další částky mohl zaměstnavatel odečítat, pokud přispíval na penzijní připojištění svých zaměstnanců. Ve snaze zjednodušit systém odpočtů byl zákonodárci stanoven jeden jediný limit ve výši 50 000 korun, platný současně pro oba produkty. Podle nových pravidel může zaměstnavatel přispět celých 50 000 korun buď na penzijní připojištění nebo jako pojistné na soukromé životní pojištění, anebo do třetice tuto sumu rozdělit v jakémkoli poměru mezi tyto dva finanční produkty. Od základu daně bude možné po novu odečíst také samotným poplatníkem zaplacené pojistné na jeho soukromé životní pojištění v úhrnu až 24 000 Kč (dosud 12 000 Kč).


Mám zájem


Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »


Motivujte a zároveň ušetříte

Příspěvky na životní pojištění zaměstnancům jsou účinným prostředkem zvyšování motivace a loajality zaměstnanců vůči zaměstnavateli. Zároveň Vám umožní výrazně ušetřit na mzdových nákladech a umožní uplatnit daňové úlevy. Přispívat na životní pojištěním svým zaměstnancům se skutečně vyplatí. Spočítáme Vám Životní pojištění pro zaměstnance od všech pojišťoven na trhu.


Slovo odborníka

 

Příspěvek na životní připojištění je ideálním benefitem pro zaměstnance. Tím, že budete svým zaměstnancům přispívat na životní pojištění se projevíte jako dobrý zaměstnavatel a zároveň si tyto částky můžete odečíst z daní.

pojišťovací expert David Holý

David Holý Pojišťovací expert,
ePojisteni.cz

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem
Mobilní web / Klasický web