Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Cestovní pojištění - Generali pojišťovna


Pro klienty v oblasti cestovního pojištění má Generali připraveno mnoho produktů. Pro cesty do zahraničí (zná regiony „Evropa“ a Svět) operuje hned s pěti variantami:

Cestovní pojištění MINI je naprostým základem. Kromě pojištění léčebných výloh (repatriace, převoz ostatků,...) mají klienti v ceně pouze přivolání opatrovníka. Lze pojistit celou rodinu, jednotlivce i skupiny osob. Věkové kategorie jsou tři- do 17 let, 18 až 69 let a 70 a více.

Cestovní pojištění STANDARD je kombinací předchozího balíčku a úrazového pojištění. EXKLUZIV pak přidává ještě pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou na majetku a zdraví. Umožňuje také finanční náhradu ve výši do 50 000Kč.

Cestovní pojištění MANAŽER je nejvyšším balíčkem pojišťovny Generali pro krátkodobé cesty. Poskytuje dvojnásobný limit plnění léčebných výloh, vyšší limit pro pojištění zavazadel a přináší nadstandardní asistenční služby. Je ho však možné sjednat pouze pro osoby od 18-69 let věku.

Poslední varianta, KOMFORT, je určena pro dlouhodobé a časté cestování, platí se paušálně. Kromě nadstandardních asistenčních služeb a o něco nižších limitů pro pojištění zavazadel kopíruje variantu MANAŽER. Dále je možné sjednat celou řadu připojištění, díky kterým mohou klienti sestavit přesně takový produkt, který opravdu využijí:

  •  zvýšení limitů plnění (pro varianty MINI-EXKLUZIV) na maximálně dvojnásobek
  •  pojištění pracovní cesty
  •  nadstandardní asistenční služby (například obstarání nových dokladů, zaplacení kauce nebo poskytnutí půjčky)
  •  pojištění stornopoplatků a případně i předčasného ukončení cesty do zahraničí
  •  pojištění rekreačního sportování (zimní i letní)

Generali nabízí i možnost, jak uspořit sjednáním pojištění po internetu- má připravenu slevu až 15%. Zároveň poskytuje tradiční slevy pro skupiny nebo pro rodiny s dětmi. Pokud klienti preferují cesty po České republice, Generali pojistí i je. Pojistit je možné úrazy, smrt, předčasné ukončení dovolené i krádeže, odpovědnost i sportovní aktivity.

  •  sleva 10 % pro fanoušky Generali na Facebooku, kteří použijí aplikaci „Klikni si pro slevu“

Spočítat cestovní pojištění

Na našem webu momentálně nelze sjednat pojištění od této pojišťovny. Můžete však srovnat pojištění od ostatních pojišťoven!


Mobilní web / Klasický web