epojisteni logo

Cestovní pojištění - Generali pojišťovna

Generali pojišťovna

Generali pojišťovna je nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1920, a dnes je z ní třetí největší pojišťovna na světě. U nás působila i před 2. světovou válkou a v roce 1993 se Generali Pojišťovna vrátila na český trh. Od roku 2008 je součástí Generali PPF Holding, který působí v zemích střední a východní Evropy a jehož součástí je v České republice Generali Pojišťovna a.s. a Česká pojišťovna a.s.

Generali Pojišťovna a.s. je součástí holdingu Generali se sídlem v Nizozemí. Tato pojišťovací skupina vzniká v roce 1831 v Italském Terstu. O rok později otevírá, tehdy ještě jako Assicurizoní Generali, pobočky také ve Vídni, Budapešti a v Praze. Konkrétnější podobu začíná společnost nabírat v roce 1920, kdy po fúzi společností Assicurizoní Generali a Živnobanky, zahajuje svou činnost Moldavia Generali, která o mnoho let později vyroste ve Skupinu Generali, jednu z největších pojišťoven na světě. Generali působí ve více než 60 zemích světa a poskytuje pojišťovací služby více než 65 miliónům lidem na světě.

Pro klienty v oblasti cestovního pojištění má Generali připraveno mnoho produktů. Pro cesty do zahraničí (zná regiony „Evropa“ a Svět) operuje hned s pěti variantami:

Cestovní pojištění MINI je naprostým základem. Kromě pojištění léčebných výloh (repatriace, převoz ostatků,...) mají klienti v ceně pouze přivolání opatrovníka. Lze pojistit celou rodinu, jednotlivce i skupiny osob. Věkové kategorie jsou tři- do 17 let, 18 až 69 let a 70 a více.

Cestovní pojištění STANDARD je kombinací předchozího balíčku a úrazového pojištění. EXKLUZIV pak přidává ještě pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou na majetku a zdraví. Umožňuje také finanční náhradu ve výši do 50 000Kč.

Cestovní pojištění MANAŽER je nejvyšším balíčkem pojišťovny Generali pro krátkodobé cesty. Poskytuje dvojnásobný limit plnění léčebných výloh, vyšší limit pro pojištění zavazadel a přináší nadstandardní asistenční služby. Je ho však možné sjednat pouze pro osoby od 18-69 let věku.

Poslední varianta, KOMFORT, je určena pro dlouhodobé a časté cestování, platí se paušálně. Kromě nadstandardních asistenčních služeb a o něco nižších limitů pro pojištění zavazadel kopíruje variantu MANAŽER. Dále je možné sjednat celou řadu připojištění, díky kterým mohou klienti sestavit přesně takový produkt, který opravdu využijí:

  • zvýšení limitů plnění (pro varianty MINI-EXKLUZIV) na maximálně dvojnásobek

  • pojištění pracovní cesty

  • nadstandardní asistenční služby (například obstarání nových dokladů, zaplacení kauce nebo poskytnutí půjčky)

  • pojištění stornopoplatků a případně i předčasného ukončení cesty do zahraničí

  • pojištění rekreačního sportování (zimní i letní)


Generali nabízí i možnost, jak uspořit sjednáním cestovního pojištění online. Zároveň poskytuje tradiční slevy pro skupiny nebo pro rodiny s dětmi. Pokud klienti preferují cesty po České republice, Generali pojistí i je. Pojistit je možné úrazy, smrt, předčasné ukončení dovolené i krádeže, odpovědnost i sportovní aktivity.

  •  sleva 10 % pro fanoušky Generali na Facebooku, kteří použijí aplikaci „Klikni si pro slevu“


Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.

Na našem webu momentálně nelze sjednat pojištění od této pojišťovny. Můžete však srovnat pojištění od ostatních pojišťoven!

Generali pojišťovna, a.s.

Napište nám

servis@generali.cz

Zavolejte nám

+420 244 188 188

Adresa

Bělehradská 132, 120 84 Praha 2

Webová stránka

www.generaliceska.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo