Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Mazda

Povinné ručení Mazda

Mazda a jeho historie

V roce 1920 zakládá Jyujiro Matsuda společnost Toyo Cork Kogyo Co., Ltd., která o několik let později zahajuje výrobu tříkolové dodávky Mazdago. Poprvé se logo Mazdy objevuje v roce 1934 a je odvozeno od starověkého boha Ahury Mazdy.

První dvoudvéřový vůlz opoští výrobní pás v roce 1960 a jednalo se o Mazdu R360 Coupe. O patnáct let později se společnost přejmenovala na Mazdu. V 80. letech Mazda postupně proniká na americký trh (North America) a evropský trh (Mazda Motors).

Velkým mezníkem byl pro společnost rok 1991, kdy Mazda 787B jako první auto od japonského výrobce zvítězila ve 24 hodinovém závodě v Le Mans.

Jak vybrat povinné ručení pro Mazda

Jste-li vlastníkem vozidla Mazda, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Mazda.

Spočítat
ceny

Nejčastěji pojišťované modely Mazda

- Mazda 6

- Mazda 3

- Mazda CX-5

- Mazda CX-3

- Mazda MX-5

- Mazda 5

- Mazda 2

- Mazda 323

- Mazda RX-8

- Mazda CX-7

- Mazda 626

- Mazda RX-7

- Mazda MPV

- Mazda Premacy

- Mazda Tribute

- Mazda 121

- Mazda Demio

- Mazda CX

- Mazda MX

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 15

Mluví se o nás