Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Nejvýhodnější pojištění na blbost

"Pojištění odpovědnosti"

  •  Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  •  Široká škála limitů plnění
  •  Při online sjednání sleva 10 %

Spočítat cenu

Nejvýhodnější pojištění na blbost

Pojištění na blbost je lidové označení pro pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenu zaměstnavateli a je určená všem osobám zaměstnaným na jakýkoliv úvazek. Při své činnosti totiž může zaměstnance způsobit škodu svému zaměstnavateli. Ten má dle zákona právo požadovat úhradu způsobené škody až do výše 4,5 násobku průměrného měsíčního platu zaměstnance. Pro tyto případy je určeno pojištění na blbost.

Pozor na riziková zaměstnání

Existují zaměstnání, u kterých existuje vyšší riziko způsobení škody. To platí zejména pro zaměstnance, kteří mají na starostí odpovědné práce, manipulaci s penězi či drahým zbožím. Ale i při běžné kancelářské činnosti není problém způsobit vyšší škodu. Stačí do kopírky vylít kávu a škoda za několik desítek tisíc korun je na světě. Pojištění na blbost Vás ochrání před finančními důsledky těchto škod, kterou byste jinak museli uhradit z vlastní kapsy.

Pojištění na blbost se vztahuje na škody:

Škoda může být zaviněná porušením povinností při plnění pracovních povinností či úkonů nebo v přímě souvislosti s jejich prováděním. V žádném případě nebude škoda uhrazená pojišťovnou v případě, došlo ke škodě v důsledku:

Problém také občas bývá u krátkodobých pracovních úvazků. Vždy si proto nezapomeňte důkladně prostudovat pojistné podmínky, abyste seznamem výluk nebyli překvapení až při řešení pojistné události.

Hledáte-li nejvýhodnější pojištění na blbost, pak využijte náš jednoduchý online porovnávač na stránkách ePojištění.cz. Za pár minut najdete pojištění, které bude přesně odpovídat Vašim potřebám.Spočítat cenu

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Mobilní web / Klasický web