epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Suzuki?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Suzuki, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Suzuki

Japonskou automobilku založil Michio Suzuki, tvůrce kvalitních tkalcovských strojů. První prototyp malého městského auto sestrojil již ve 30. letech. Jeho snahy proniknout do automobilového průmyslu však přerušila druhá světová válka. Po válce začal vyrábět nejprve skútry, po nichž byla velká poptávka. Prvním bylo motorové kolo Power Free, následoval motocykl Colleda a první vozidlo Suzulight bylo vyrobeno v roce 1955.

První motorové kolo Power Free mělo dvoudobý motor s výkonem jednoho koně. Šlapky šlo jednoduše odpojit a kolo poháněl pouze motor. Suzuki je předním výrobcem motocyklu. Již první modely motorových kol umožňovaly odpojení šlapek a pohon motorem.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Suzuki, které se nechávají pojistit

Suzuki Vitara
Suzuki Jimny
Suzuki Swift
Suzuki Ignis
Suzuki S-Cross
Suzuki Grand Vitara
Suzuki Samurai
Suzuki Baleno
Suzuki Kizashi
Suzuki Wagon R
Suzuki Celerio
Suzuki SX4
Suzuki Alto
Suzuki Splash
Suzuki Liana