Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění pro vozy Suzuki
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Suzuki?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Suzuki, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Suzuki


Japonskou automobilku založil Michio Suzuki, tvůrce kvalitních tkalcovských strojů. První prototyp malého městského auto sestrojil již ve 30. letech. Jeho snahy proniknout do automobilového průmyslu však přerušila druhá světová válka. Po válce začal vyrábět nejprve skútry, po nichž byla velká poptávka. Prvním bylo motorové kolo Power Free, následoval motocykl Colleda a první vozidlo Suzulight bylo vyrobeno v roce 1955.

První motorové kolo Power Free mělo dvoudobý motor s výkonem jednoho koně. Šlapky šlo jednoduše odpojit a kolo poháněl pouze motor. Suzuki je předním výrobcem motocyklu. Již první modely motorových kol umožňovaly odpojení šlapek a pohon motorem.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web