epojisteni logo


UNIQA pojišťovna, a.s.

Pojišťovna UNIQA zahájila svou činnost na českém pojišťovacím trhu v roce 1993. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem pojišťovny je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA International Versicherungs-Holding GmbH.


UNIQA provozuje nyní v České republice více než 100 poboček a může se prokázat stabilním zázemím silné kapitálové skupiny.


UNIQA group je jedna z nejstarších pojišťovacích společností v Evropě. Vzniká v Rakousku již v roce 1860. V následujících 150 letech se z UNIQA group stává jedna z vedoucích společností v oblasti pojištění ve střední a východní Evropě. Ve 20 zemích v současnosti vlastní přes 40 poboček a zaměstnává více jak 22 000 zaměstnanců. Kromě České republiky a Rakouska, kde původně vznikla, UNIQA působí také například na Slovensku, Polsku, Maďarsku, Švýcarsku, Itálii, Maďarku, Rumunsku nebo Rusku.


Uniqa nabízí unikátní možnost sjednání cestovního pojištění skrze SMS. Co se vlastností cestovního pojištění od UNIQA Pojišťovny týče, předkládá tradiční flexibilní produkt:

  • slevy pro rodiny (až 2 dospělí lidé se čtyřmi dětmi do 18 let)
  • slevy pro skupiny osob
  • pojištění sportovců
  • pojištění od jednoho dne až na jeden rok
  • dlouhodobé pojištění pro opakované cesty do zahraničí, z nichž každá může být dlouhá maximálně 30 dní
  • rozsáhlé asistenční služby
  • limity léčebných výloh až 7 000 000 Kč
Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.Uniqa pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@uniqa.cz

Zavolejte nám

+420 488 125 125

Adresa

Evropská 810/136, 160 00 Praha 6

Webová stránka

www.uniqa.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo