epojisteni logo

UNIQA pojišťovna, a.s.

Pojišťovna UNIQA zahájila svou činnost na českém pojišťovacím trhu v roce 1993. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem pojišťovny je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA International Versicherungs-Holding GmbH.

UNIQA provozuje nyní v České republice více než 100 poboček a může se prokázat stabilním zázemím silné kapitálové skupiny.

UNIQA group je jedna z nejstarších pojišťovacích společností v Evropě. Vzniká v Rakousku již v roce 1860. V následujících 150 letech se z UNIQA group stává jedna z vedoucích společností v oblasti pojištění ve střední a východní Evropě. Ve 20 zemích v současnosti vlastní přes 40 poboček a zaměstnává více jak 22 000 zaměstnanců. Kromě České republiky a Rakouska, kde původně vznikla, UNIQA působí také například na Slovensku, Polsku, Maďarsku, Švýcarsku, Itálii, Maďarku, Rumunsku nebo Rusku.

UNIQA nabízí pět variant havarijního pojištění:

  • KASKO BASIC – živelní události, střet se zvěří, poškození vozidla padajícími předměty, asistenční služby KOMFORT včetně přímé likvidace PROFÍK

  • KASKO ODCIZENÍ – odcizení vozidla i jeho části, živelní škody

  • KASKO KOMPLET – all-risk + poškození vozidla zvířetem

  • KASKO MAX – pro nová vozidla do 6 měsíců stáří a 100 najetých kilimetrů: all-risk, GAP pojištění, pojištění bonusu při první škodě, pojištění všech skel, náhradní vozidlo

  • KASKO SUPER – nabízí vše,co KASKO MAX a něco navíc: po vypršení platnosti GAP pojištění zvyšuje plnění na 110 % obecné ceny, při nákupu vozidla místo zničeného/ukradeného vám UNIQA nebude účtovat spoluúčast, když ho koupíte u stejného prodejce


Možnosti připojištění

  • pojištění pro případ poškození či zničení skel, které lze sjednat pouze na čelní sklo nebo na všechna skla vozidla (včetně skel střešních a světlometů)

  • zavazadla všech cestujících ve vozidle lze uzavřít na pojistné částky od 5 000 Kč do 100 000 Kč

  • úrazové pojištění cestujícím umožňuje finanční náhradu za škody na životě, trvalé následky na zdraví či za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu při havárii (možné jen pro řidiče či pro všechny osoby cestující ve vozidle)

  • asistenční služby s rozšířenou asistencí

Uniqa pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@uniqa.cz

Zavolejte nám

+420 488 125 125

Adresa

Evropská 810/136, 160 00 Praha 6

Webová stránka

www.uniqa.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo