epojisteni logo

Cestovní pojištění na Taiwan

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Taiwan nebo také Tchaj-wan je malý čínský ostrov, jehož přírodní krásy okouzlily nejednoho turistu. Na Taiwanu se nachází jak třítisícové vrcholky, tak i dlouhé písčité pláže a horké prameny. Vyhlášená je také tamější kuchyně, která bývá považována za jednu z nejchutnějších na celém světě. Navíc jsou místní obyvatelé neskutečně přátelští a pohostinní a jejich domorodé slavnosti a festivaly vás jistě nadchnou. Pokud vás láká Asie, Taiwan by na vašem seznamu cílových destinací rozhodně neměl chybět. To platí i pro dobré cestovní pojištění na Taiwan (Tchaj-wan), díky kterému si dovolenou užijete bez obav.

Vyberte si správné cestovní pojištění

S každou cestou do zahraničí se vystavujete riziku, že se vám na cestách přihodí nějaký úraz či nemoc. Taiwan je znám špičkovou lékařskou péčí, takže se nemusíte bát, že by o vás nebylo dobře postaráno. Finančně je to ale velmi drahá záležitost. Proto je komerční cestovní pojištění na Tajwanu opravdu důležité. Pokryje veškeré náklady na léčbu a ještě vám zajistí odpovídající pomoc s hledáním vhodného lékařského zařízení, tlumočením apod.

Nejlepší cestovní pojištění na Taiwan

Kromě základního balíčku cestovního pojištění si můžete pojistnou ochranu rozšířit o další doplňková připojištění. Připojistit si můžete úraz, odpovědnosti i zavazadla. Poslední typ připojištění je více než praktický. Pokud by se vaše zavazadla ztratila po cestě nebo byla ukradena, pojišťovna vám vše uhradí. Vy si tak budete moci pořídit nové věci, aniž by vás to stalo peníze navíc.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.