Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění Jordánsko

Cestovní pojištění Jordánsko

Cestovní pojištění do Jordánska

pojištění Jordánsko

Jordánsko patří mezi turisticky atraktivní země. Není zas tak daleko, ale přitom se jedná o zemi s odlišnou kulturou a životním stylem, bohatou na historické památky i přírodní krásy. Než se vrhnete do víru nových zážitků, nezapomeňte si sjednat odpovídající cestovní pojištění.

Cestujeme do Jordánska

Jordánsko leží na území Blízkého východa, které mívá pověst hodně rizikové a nebezpečné oblasti. Neplatí to ale pro každou zem. Například Jordánsko je nejen krásná, ale také velice bezpečná země, která turisty z různých koutů světa vítá s otevřenou náručí, a nabízí jim veškerý komfort. Turisté si zde mohou užívat jak relaxační pobyt na pláži a moře, tak i skály, hory, jezera a pouště. Mezi populární památky patří zejména skalní město Petra.

Spočítat
cestovní pojištění

Cestovní pojištění a zdravotní péče v Jordánsku

Jak jsme již upozornili Jordánsko je bezpečná země, do níž lze bez obav vycestovat. Pozor je třeba si dávat akorát poblíž hranic s Irákem a Sýrií. To jsou jediná místa, kde se nedoporučuje se pohybovat v rámci dovolené. Také je vhodné respektovat zdejší tradice a zvyklosti a zejména ženy by se měly vyvarovat odhalujícího oblečení.

Zdravotní péče je v naprostém pořádku, alespoň co se týče větších měst. Dobrá je i síť lékáren po celé zemi. V případě potřeby lékařské péče si lze zavolat na české velvyslanectví, kde vám doporučí vhodného lékaře. Ošetřit se můžete nechat jak ve státním, tak i soukromém zařízení. Lékaři i personál obvykle hovoří perfektní angličtinou. Léčba je však drahá, a proto nezapomínejte na cestovní pojištění.

cestovní pojištění

Cestovní pojištění do Jordánska

Cestovní pojištění je na cestách po zahraničí velmi důležité, protože vám poskytuje finanční jistotu v případě náhlé nemoci či úrazu vyžadujícím lékařské ošetření. Asistenční služby vám pomohou zajistit okamžitou péči a v případě nutnosti se postará o překladatelské či právní služby.

Prostřednictvím cestovního pojištění můžete také ochránit svůj majetek před poškozením, ztrátou či krádeží. Stačí si připojistit osobní věci, zavazadla, případně i jízdní kola. Důležité je také připojištění odpovědnosti za škody, které byste mohli způsobit někomu jinému. Chybu neuděláte, pokud si sjednáte i úrazové připojištění. Komplexní cestovní pojištění vás tak ochrání po celou dobu pobytu v Jordánsku.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2