epojisteni logo

Cestovní pojištění do Istanbulu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Město Istanbul je velmi populární město s dlouho a bohatou historii. Ne vždy se jednalo o Istanbul a mnozí jej proto mohou znát také jako Cařihrad, Konstantinopol či Byzantion. Istanbul leží na hranici dvou kontinentů - Evropy a Asie, které na tomto místě rozděluje Bosporská nížina. Díky své poloze se právě zde udály mnohé významné historické události.


Hlavní památkou Istanbulu je Čemberlitaš neboli Konstantinův sloup z roku 330. Dominantou ve městě je Sulejmanova mešita, která byla postavená za vlády Sulejmana Nádherného. Ze stejné doby pochází také královský palác Topkapi. Obrovským palácovým komplexem je Dolmabahce, který zabírá plochu 700 metrů čtverečných. Symbolem Istanbulu je však Hagia Sofia a Modrá mešita. Za návštěvu tak stojí Velký bazar, kde se nachází na 400 nejrůznějších krámků a obchůdků.

Nejlevnější cestovní pojištění do Istanbulu

Plánujete navštívit nádherné město Istanbul? Pak si nezapomeňte na svou cestu “přibalit” také cestovní pojištění, které Vám na Vašich cestách poskytne odpovídající finanční ochranu pro případ úrazu či nemoci. Cestovní pojištění stojí pár korun a tak Vaše cestovní náklady nijak výrazně nezvýší. Pokud si však představíte, na kolik Vás v zahraničí může vyjít ošetření či léčba, pak se jedná o zásadní rozdíl.


Cestovní pojištění se obvykle vztahuje na ošetření a léčbu se všemi nutným náklady (převozy, léky, apod.). Pojistit si však můžete také úraz, ztrátu, krádež či zničení zavazadel, storno zájezdu a další připojištění dle nabídky jednotlivých pojišťoven. Nabídku na cestovní pojištění najdete také na stránkách www.epojisteni.cz, kde si online porovnáte více nabídek najednou. Vybranou nabídku si snadno sjednáte online.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.