epojisteni logo

Cestovní pojištění - ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovny (dříve Evropská Cestovní) představuje jedinou specializovanou cestovní pojišťovnu na našem trhu. Zahájila svou činnost již v roce 1993. V oblasti cestovního pojištění obdržela ERV Evropská pojišťovna mnohá ocenění v oboru. Má velmi silné mezinárodní zázemí a její produkty jsou dlouhodobě nejkvalitnějšími na našem trhu.

Pojišťovna roku 2012

V roce 2012 zvolila odborná veřejnost, stejně jako asociace českých pojišťovacích makléřů ERV Evropská pojišťovna již podeváté za sebou za nejlepší pojišťovnu v oboru na českém trhu.

Cestovní pojištění je hlavní oblastí, na kterou se ERV Evropská pojišťovna zaměřuje. Její produkty lze rozdělit do dvou hlavních skupin: Osobní pojištění a Korporátní pojištění. V rámci těchto skupin ERV Evropská pojišťovna nabízí:

Osobní pojištění

 •  SkiLight - akční pojištění na hory: Je určené pro zimní sportovce. Pojí se se všemi hlavními riziky.

 •  Celoroční pojištění MultiTrip: Je vhodné pro ty, kteří cestují víckrát do roka. Produkt byl oceněný finanční akademií Zlatá koruna 2010.

 •  Krátkodobé pojištění SingleTrip: Pojištění se hodí pro různé zahraniční cesty. Můžete si k němu zřídit i mnohá připojištění. Jsou jimi Storno (pro případ zrušení cesty), Winter (pro zimní sportovce), Car (pro motoristy), Golf (pro golfisty), Pet (pro majitele domácích mazlíčků) atd.

 •  Roční pojištění LongTrip: Pojištění se hodí pro ty, kteří chtějí mimo Českou republiku strávit minimálně tři měsíce (stáže, au-pair atd.).

 •  Mezinárodní zdravotní pojištění Nordic Health Care: V rámci tohoto produktu si budete moci vybrat ze čtyř možností zdravotního pojištění a sedmi připojištění.

 •  Moje Evropská: Při registraci do aplikace „Moje Evropská“ budete mít pojištění se slevou 10%.

Korporátní pojištění

 •  Pojištění Business Travel: Zaměstnavatel může tímto produktem velmi kvalitně pojistit zahraniční cesty svých zaměstnanců. Výhodou je, že si zaměstnavatel zvolí rozsah pojištění.

 •  Individuální pojištění pro zaměstnance: Zajišťuje nejširší pojistnou ochranu v případě pracovních, ale i soukromých cest.

 •  Mezinárodní zdravotní pojištění Nordic Health Care: Je vhodné pro ty, kteří dlouhodobě či často pobývají v zahraničí. Můžete si vybrat ze čtyř možností zdravotního pojištění.

 •  Nahlášení pracovní cesty: Jde o pohodlnou možnost vkládat informace o pracovních cestách zaměstnanců online.

  Jednoduše online

  Zapomněli jste na cestovní pojištění?

  Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.

Evropská pojišťovna, a.s.

Napište nám

klient@ERVpojistovna.cz

Zavolejte nám

+420 221 860 860

Adresa

Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8

Webová stránka

www.ERVpojistovna.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo