Zimní cestovní pojištění

Zimní cestovní pojištění

Jak už jeho název napovídá, zimní cestovní pojištění se hodí všem, kteří plánují nějaké aktivity v zimním období a při cestě za sněhem do zahraničí. V zimě se zvyšuje riziko úrazů nejen při provozování rekreačního i profesionálního sportu, ale může dojít k nehodám na zledovatělých vozovkách.

Zimní cestovní pojištění se vyplatí

Nabídka cestovního pojištění je tak široká, že si z něj vybere opravdu každý. Každá cesta do zahraničí by měla být podložena kvalitním cestovním pojištěním, které za vás bude krýt náklady až do několika stovek tisíc korun, protože právě v takových částkách se pohybují poplatky za ošetření i běžných zranění v zahraničí. Bez cestovního pojištění byste všechny náklady na zdravotní péči hradit z vlastní kapsy.

A co zimní cestovní pojištění zahrnuje?

Zlomenina při lyžování, odřený obličej při nárazu do stromu, chřipka a nachlazení - to vše se může v zahraničí dosti prodražit. Cestovní pojištění však kryje:

  •  náklady na ošetření
  •  hospitalizaci
  •  léky
  •  nezbytné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

Doplňkové pojištění - pro klid a jistotu

K tomu si ještě můžete sjednat doplňkové pojištění, takže vás nebude trápit ani škoda na osobních věcech, úhrada stornopoplatků cestovní kanceláři, škoda na zimním vybavení, porucha automobilu, náklady na právní zastoupení, provozování adrenalinových a rizikových sportů a mnoho dalších. Nabídka připojištění záleží na konkrétní pojišťovně. Sjednejte si cestovní pojištění online!

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2