Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Renault

Povinné ručení Renault

Renault a jeho historie

Talentovaný mechanik Louis Renault si v roce 1898 na pařížském předměstí postavil malou továrnu, kde začal s výrobou prvních automobilů pod značkou Renault. Automobily byly úspěšné a tak se továrna brzy rozrostla. Na počátku všeho stál patent, který kombinoval rozvodovku s převodovku. Ten Louis Renault použil hned u svého prvního vyrobeného vozu. Dnes na tomto přes sto let starém principu jezdí 98 % automobilů.

Během první světové války se Renault stejně jako většina dalších automobilek specializovala na výrobu pro armádní průmysl. Za druhé světové války pracovala společnosti pro Německo a na konci byla bombardována. Renault se brzy vzpamatoval a obnovil výrobu vozidel.

Díky spojení s automobilkou Nissan se Renault stává čtvrtým největším výrobcem automobilů. Pod tuto značku patří také rumunská Dacia, korejský Renault Samsung Motor a zároveň vlastní podíl ruské značky Lada.

Jak vybrat povinné ručení pro Renault

Jste-li vlastníkem vozidla Renault, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Renault.

Spočítat
ceny

Modely Renault, na které se pojištění nejčastěji využívá

- Renault Clio

- Renault Captur

- Renault Kadjar

- Renault Trafic

- Renault Master

- Renault Thalia

- Renault Talisman

- Renault Scénic

- Renault Kangoo

- Renault Espace

- Renault Koleos

- Renault Laguna

- Renault ZOE

- Renault Fluence

- Renault Twingo

- Renault Twizzy

- Renault Grand Scénic

- Renault Alpine

- Renault Modus

- Renault Vel Satis

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 14

Mluví se o nás