Povinné ručení Nissan

Povinné ručení Nissan

Povinné ručení pro Nissan

Nissan

Tato japonská automobilka byla založena v roce 1911 pod názvem Kaishinsha Motocar Works. První vozidlo uvedla nová automobilka na trh o tři roky později a nazvala jej DAT podle počátečních písmen zakladatelů, kterými byli Den, Aoyama a Takuchi. Tato zkratka byla v roce 1918 použita také v novém názvu společnosti – DAT Motocar Co. Pro výrobu automobilů založili o několik let později novou společnosti, která se nazývala Nissan Motor Co.

Během druhé světové války byla činnost značky Nissan pozastavena. Znovu se rozjela téměř okamžitě po skočení války v roce 1945. Nissan začal své automobily brzy vyvážet do zahraničí. Úspěšný byl v Americe, horší to bylo v Evropě, kde se nemohl dlouho uchytit. Nissan se ale nevzdal a v roce 1984 konečně oslavil úspěch postavením první továrny v Evropě, a to ve Velké Británii.

Dnes již Nissan patří k oblíbeným vozům i na Evropském trhu. Prioritou značky Nissan je především dokonalá technická část, kterou Nissan upřednostňuje nad vzhledem.

Jak vybrat povinné ručení pro Nissan?

Nissan je značkou, která si zakládá na bezpečnosti. Avšak i navzdory bezpečné jízdě musíte mít uzavřené povinné ručení. To vás ochrání před placením škod, které způsobíte dopravní nehodou třetí osobě, ať už na majetku nebo na zdraví. Porovnejte si jednotlivé pojišťovny a jejich ceny povinného ručení s naší kalkulačkou a vyberte si to nejlepší povinné ručení.

Spočítat
povinné ručení

Cena povinného ručení pro Nissan nemusí být nijak drahé. Kromě technických parametrů vozidla a profilu řidiče, záleží i na tom, zda zvolíte vyšší pojistné limity nebo další připojištění. Ta se můžou hodit na ochranu před poškozením například přírodními vlivy nebo počasím. Oceníte i úrazové pojištění nebo pojištění osob ve voze.

Nejčastější modely Nissan, které se nechávají pojistit

Nissan Qashqai Nissan Juke Nissan Micra
Nissan Navara Nissan LEAF Nissan X-Trail
Nissan Pathfinder Nissan Patrol Nissan Note
Nissan Almera Nissan Pulsar Nissan Primera
Nissan Terrano Nissan NV200 Nissan Maxima
Nissan Titan Nissan Silvia Nissan Cube
Nissan Almera Tino


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 14

Mluví se o nás