Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Nissan

Povinné ručení Nissan

Nissan a jeho historie

Tato Japonská automobilka byla založena v roce 1911 pod názvem Kaishinsha Motocar Works. První vozidlo uvedla nová automobilka na trh o tři roky později a nazvala jej DAT podle počátečních písmen zakladatelů, kterými byli Den, Aoyama a Takuchi. Tato zkratka byla v roce 1918 použita také v novém názvu společnosti - DAT Motocar Co. Pro výrobu automobilů založili o několik let později novou společnosti, která se nazývala Nissan Motor Co.

Během druhé světové války byla činnost Nissanu pozastavana. Znovu se rozjela téměř okamžitě po skočení války v roce 1945. Nissan začal své automobily brzy vyvážet do zahraničí. Úspěšný byl v Americe, horší to bylo v Evropě, kde se nemohl dlouho uchytit. Nissan se ale nevzdal a v roce 1984 konečně oslavil úspěch postavením první továrny v Evropě a to ve Velké Británii.

Dnes již Nissan patří k oblíbeným vozů i na Evropském trhu. Prioritou Nissanu je především dokonalá technická část, kterou Nissan upřednostňuje nad vzhledem.

Jak vybrat povinné ručení pro Nissan

Jste-li vlastníkem vozidla Nissan, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Nissan.

Spočítat
ceny

Nejčastější modely Nissan, na které se pojištění využívá

- Nissan Qashqai

- Nissan Juke

- Nissan Micra

- Nissan Navara

- Nissan LEAF

- Nissan X-Trail

- Nissan Pathfinder

- Nissan Patrol

- Nissan Note

- Nissan Almera

- Nissan Pulsar

- Nissan Primera

- Nissan Terrano

- Nissan NV200

- Nissan Maxima

- Nissan Titan

- Nissan Silvia

- Nissan Cube

- Nissan Almera Tino

- Nissan Sunny

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás