epojisteni logo

Povinné ručení pro Nissan

Nissan


Tato japonská automobilka byla založena v roce 1911 pod názvem Kaishinsha Motocar Works. První vozidlo uvedla nová automobilka na trh o tři roky později a nazvala jej DAT podle počátečních písmen zakladatelů, kterými byli Den, Aoyama a Takuchi. Tato zkratka byla v roce 1918 použita také v novém názvu společnosti – DAT Motocar Co. Pro výrobu automobilů založili o několik let později novou společnosti, která se nazývala Nissan Motor Co.

Během druhé světové války byla činnost značky Nissan pozastavena. Znovu se rozjela téměř okamžitě po skočení války v roce 1945. Nissan začal své automobily brzy vyvážet do zahraničí. Úspěšný byl v Americe, horší to bylo v Evropě, kde se nemohl dlouho uchytit. Nissan se ale nevzdal a v roce 1984 konečně oslavil úspěch postavením první továrny v Evropě, a to ve Velké Británii.

Dnes již Nissan patří k oblíbeným vozům i na Evropském trhu. Prioritou značky Nissan je především dokonalá technická část, kterou Nissan upřednostňuje nad vzhledem.

Jak vybrat povinné ručení pro Nissan?

Nissan je značkou, která si zakládá na bezpečnosti. Avšak i navzdory bezpečné jízdě musíte mít uzavřené povinné ručení. To vás ochrání před placením škod, které způsobíte dopravní nehodou třetí osobě, ať už na majetku nebo na zdraví. Porovnejte si jednotlivé pojišťovny a jejich ceny povinného ručení s naší kalkulačkou a vyberte si to nejlepší povinné ručení.

Cena povinného ručení pro Nissan nemusí být nijak drahé. Kromě technických parametrů vozidla a profilu řidiče, záleží i na tom, zda zvolíte vyšší pojistné limity nebo další připojištění. Ta se můžou hodit na ochranu před poškozením například přírodními vlivy nebo počasím. Oceníte i úrazové pojištění nebo pojištění osob ve voze.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Nissan, které se nechávají pojistit

Nissan Qashqai
Nissan Juke
Nissan Micra
Nissan Navara
Nissan LEAF
Nissan X-Trail
Nissan Pathfinder
Nissan Patrol
Nissan Note
Nissan Almera
Nissan Pulsar
Nissan Primera
Nissan Terrano
Nissan NV200
Nissan Maxima
Nissan Titan
Nissan Silvia
Nissan Cube
Nissan Almera Tino