Povinné ručení Jeep

Povinné ručení Jeep

Jeep a jeho historie

První Jeep se objevil v roce 1940 a to jako vítěz soutěže americké armády. Výrobcem prvních Jeepů byla společnost Bantam Car Company, která však nebyla schopna dodržet počet dodaných kusů. Novým vlastníkem a výrobcem Jeepů se tak stala společnost Willys-Overland, které převzala veškeré smluvní závazky.

Spočítat
ceny

V následujících letech se objevily nejrůznější varianty tohoto oblíbeného terénního vozu - nákladní, obojživelné, drezíny a další. Sériově se však vyráběl kromě základní verze pouze obojživelník Ford GPA Seep. Po druhé světové válce se začali vyrábět také první civilní Jeepy. Velmi úspěšné byly modely Jeep Cherokee a Comanche.

V současné době patří Jeep k nejznámějším výrobcům terénních vozidel a samotné slovo jeep se stalo synonem pro terénní vozy jako takové. Jeep patří do koncernu Chrysler Group LLC.

Jak vybrat povinné ručení pro Jeep

Jste-li vlastníkem vozidla Jeep, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Jeep.

Nejčastější modely Jeep, které se nechávají pojistit

Jeep Compass Jeep Grand Cherokee Jeep Wrangler
Jeep Cherokee Jeep Commander Jeep Patriot
Jeep Liberty


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 12

Mluví se o nás