Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Pojištění odpovědnosti silničního dopravce

"Pojištění odpovědnosti"

  •  Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  •  Široká škála limitů plnění
  •  Při online sjednání sleva 10 %

Spočítat cenu

Pojištění odpovědnosti silničního dopravce

Společnosti, jejichž podnikatelskou činností je vnitrostátní či mezinárodní dopravou, by měli mít sjednané odpovídající pojištění odpovědnosti silničního dopravce. Toto pojištění se vztahuje na všechny škody, k nimž došlo během přepravy zboží, a za něhož zodpovídá dopravce dle příslušných právních předpisů a mezinárodních úmluv.


Spočítat cenuNa co se pojištění odpovědnosti silničního dopravce vztahuje?

Rozsah pojištění je daný nabídkou konkrétní pojišťovny. Standardně se však pojištění odpovědnosti v případě silničních dopravců vztahuje na:


Doplňková připojištění

Některé pojišťovny mají širší základní rozsah, jiné umožňují rozsah pojištění odpovědnosti rozšířit o doplňková připojištění škod, ke kterým došlo:

Pro lepší představu, k čemu pojištění odpovědnosti silničního dopravce slouží, si uvedeme pár reálných případů. Dopravce odpovídá za poškození přepravovaného zboží při dopravní nehodě nebo za odcizení zboží v důsledku prořezání plachty. Typickou škodou je také požár vozidla včetně nákladů, ke kterému došlo v důsledku technické závady. Další informace o pojištění odpovědnosti silničního dopravce najdete na ePojištění.cz.Spočítat cenu

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Mobilní web / Klasický web