Poradíme vám, jak získat hypotéku jednoduše a online. Porovnejte si aktuální nabídky a spojte se s hypotečním specialistou. Papírování i komunikaci s bankou vyřídíme za vás. Jak získat hypotéku? | ePojisteni.cz

Jak získat hypotéku?

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50 %
10 Zákazníků zde nyní srovnává

Jak na hypotéku

Koupit si nemovitost za vlastní peníze je vzhledem k současným cenám nemovitostí pro většinu lidí téměř nemožné. Jejich jedinou šancí, jak si pořídit vysněný byt či dům, je hypotéka. S hypotékou je možné získat peníze na koupi bytu, výstavbu domu nebo rekonstrukci stávajícího bydlení. Výše hypotéky záleží na finančních možnostech zájemce.

Mám
zájem

(Zajistíme pro vás na našem webu Srovnejto.cz)

Postup, jak získat hypotéku

Zájemce o hypotéku musí nejprve podat žádost o hypotéku. Banka si zájemce důkladně prověří a žádost buď schválí nebo zamítne. Pro banku je důležitá úvěrová minulost a aktuální finanční situace (příjmy, výdaje atd.). Posuzuje příjmy i výdaje celé domácnosti. To znamená, že ani vysoký příjem není zárukou, že zájemce hypotéku dostane. Obzvláště, pokud zároveň platí vysoké výdaje (nájem, leasing, úvěry atd.). Pokud není příjem jednotlivce dostatečný, může být ideálním řešením žádost ve více osobách. Příjmy obou i více žadatelů se sečtou a je zde mnohem větší šance hypotéku získat. Možností je také hypotéka bez doložení příjmu, ale zde je třeba počítat s vyššími úroky.

Mám
zájem

(Zajistíme pro vás na našem webu Srovnejto.cz)

Mluví se o nás