epojisteni logo

Hypotéka bez doložení příjmu

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.

  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.

  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.

Najdeme vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Rádi byste si pořídili vlastní bydlení, ale vaše šance na získání hypotéky jsou mizivé? K získání hypotéky je totiž nutný dostatečný příjem. Mnoho lidí však má příjem nepravidelný nebo jej z různých důvodů nemohou či nechtějí doložit. Pro tyto lidi však máme nejlepší řešení. Je jím hypotéka bez doložení příjmu.

Hypotéka bez dokládání příjmu

Tento typ hypotéky je přímo určený všem, kteří mají problémy s doložením příjmu nebo jejich příjem není dle bank dostatečně vysoký. V případě hypotéky bez dokládání příjmu není potvrzení o příjmu či daňové přiznání vůbec požadováno. Díky tomu mohou o hypotéku zažádat také ti, kteří by neměli u běžné banky šanci.

Hypotéky bez doložení příjmu nabízí pouze nebankovní finanční společnosti. Je samozřejmě nutné počítat s tím, že podmínky hypotéky (úroková sazba, RPSN) budou méně výhodné, než je tomu u klasických bankovních hypoték. I zde je tedy nutné si mezi nebankovními hypotékami velmi dobře a hlavně obezřetně vybrat tu správnou. Využijte rychlé a snadné online porovnání hypoték na Srovnejto.cz a neuděláte chybu.

Rychlý a jednoduchý proces

Uvažujete o hypotéce?

Poradíme vám, jak vybrat nejvýhodnější nabídku. Navíc za vás vyřešíme papírování i komunikaci s bankou.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo