epojisteni logo

Jak probíhá proces online pojištění vozidla?

Celý proces online pojištění je velmi jednoduchý, pohodlný a rychlý. V jeho průběhu se není nutno ničeho obávat. Je nastaven tak, aby vás intuitivně naváděl, co máte v aktuálním okamžiku dělat. Nejprve ve formuláři naší online kalkulačky vyplníte všechny potřebné informace o vozidle či motocyklu, který chcete nechat pojistit. Stejně tak je nutné vyplnit informace o řidiči vozu, kvůli doložení bonusů a jiným parametrům, které pojišťovny ve svých kalkulacích zohledňují. Nakonec je třeba zadat některé své osobní údaje, abychom vás v případě vašeho zájmu mohli kontaktovat.

Jakmile takto vyplníte formulář, získáte během několika vteřin přehled všech nabídek pojištění auta, které odpovídají vaší poptávce. Pak si jen stačí vybrat nabídku, která vám vyhovuje. Následně buď můžete dokončit pojištění sami – online, nebo po telefonu s pomocí našeho pojišťovacího specialisty, který se vám ozve, se všemi nejasnostmi vám poradí a pomůže vám pojištění dokončit.

V dalším kroku vám na e-mail zašleme vaši pojistnou smlouvu a Zelenou kartu (na vyžádání je možné zaslat i poštou). Smlouvu již není nutné podepisovat a zasílat zpět. Pojištění je platné až po jeho zaplacení.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo