epojisteni logo

Cestovní pojištění Seychely

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Přes sto ostrovů, ostrůvků a atolu v západní části Indického oceánu a severovýchodně od Madagaskaru tvoří Seychelskou republiku. Ne víc než polovina z nich je obydlená. Na Seychely míří lidé, kteří zde chtějí strávit odpočinkovou dovolenou na písčitých pláží a koupání v křišťálově průzračném moři. Padesát pláží na Seychelách patří dokonce mezi nejkrásnější na světě. Tou nejkrásnější je pláž Grondos, která však není kvůli nebezpečným vírům využívána ke koupání.

Důležité informace před cestou

Cestující z České republiky na Seychely potřebují pouze platný cestovní pas. Vízum není třeba. Před plánovaným odjezdem je vhodné se informovat o aktuálních podmínkách vstupu. Informace Vám podají na zastupitelském úřadě Seychelské republiky.

Očkování není povinné žádné, ale je vhodné se nechat očkovat proti žloutence typu A a B, teranu a břišnímu tyfu. Pokud na svých cestách předpokládáte kontakt se zvířaty, je vhodné také očkování proti vzteklině.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.

Přírodní krásy a zajímavosti

Ostrovy Seychel jsou doslova rozházené po Indickém oceánu a celkem zabírají plochu 400 000 km2. Jednotlivé ostrovy jsou mezi sebou vzdáleny desítky metrů až stovky kilometrů. Co turisty na Seychelách láká nejvíce jsou bíl pláže, korálové útesy a především bohatý a barevný podvodní život, který láká potápěče z celého světa. Na své si však přijdou i turisté, kteří si zde mohou vychutnat procházku tropickými pralesy s palmami a tvrdými dřevinami. Právě na Seychelách můžete spatřit obrovský kokosový ořech rostoucí na palmě v džungli Vallée de Mai na ostrově Praslin.

Místa, která by na Vašem cestovním plánu neměla chybět, jsou hlavní město Victoria, největší ostrov Mahé, ostrov Praslin s přírodním palmovým lesem, nádherná pláž Grondos na ostrově La Dique, Atol Adabra, kde žije největší populace želv obrovských o počtu cca 150 tisíc kusů.

Proč cestovní pojištění na Seychely?

Neuvažujte o tom, zda si cestovní pojištění uzavřít či ne. Přemýšlejte pouze nad tím, jaké cestovní pojištění si uzavřete. Myšlenky typu “nám se nic nemůže stát” zahoďte za hlavu a buďte připraveni na každou situaci, i tu nepříjemnou.

Dovolená na Seychelách není levnou záležitostí, ale cestovní pojištění ano. Pár dní dovolené Vás vyjde na pouhých pár stovek korun. Přitom ale získáte kvalitní pojistnou ochranu, ať že se Vám přihodí cokoliv. A věřte, že náklady na léčbu úrazu či nemoci stojí v zahraničí desítky až stovky tisící korun.

Kromě toho můžete na své dovolené využít asistenčních služeb, které Vám poradí či pomohou s nalezením odpovídající pomoci a ušetří Vám tím tak mnoho starostí.

Co Vám cestovní pojištění přinese za výhody?

  • silného finančního partnera v případě nesnází
  • úhradu náklady za léčbu až do výše pojistného limitu
  • asistenční služby
  • širokou nabídku připojištění

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.