epojisteni logo

Ať už jezdíte do zahraničí jednou ročně nebo každý měsíc, NIKDY byste neměli zapomínat na kvalitní cestovní pojištění, které Vám poskytne finanční ochranu pro případy nemoci či zranění. Důležité je vybrat si takové cestovní pojištění, které bude odpovídat typu cesty.

Pro běžné cestování si vystačíte s jednorázovým cestovním pojištěním, které se sjednává na dobu dovolené. To znamená, že si pojistíte pouze ty dny, které v zahraničí strávíte. Pokud však jezdíte do zahraničí pravidelně (např. z pracovních důvodů) nebo jste dokonce profesionální řidič, pak je pro Vás důležité dlouhodobě cestovní pojištění. Nejlepším typem je roční pojištění, které Vás chrání po celý rok a nemusíte jej řešit při každé cestě do zahraničí.

Pojištění řidičů online

Cestovní pojištění řidičů z povolání nabízí většina českých pojišťoven a využívají je nejvíce řidiči kamionů, kteří za volantem tráví podstatnou část roku. Pojištění je možné využít nejen pro opakované cesty, ale také pro nepřerušený dlouhodobý pobyt v zahraničí.

Cestovní pojištění jim poskytne dostatek finančních prostředků, pokud se v zahraničí zraní nebo onemocní. V základním balíčku jsou zahrnuty náklady za ošetření, léčení, hospitalizaci, léky, nezbytné převozy a repatriaci. Součástí také bývají Asistenční služby, které Vám v případě pojistné události poskytnou pomoc s jejím vyřízením.

Co vše cestovní pojištění zahrnuje:


  • pojištění léčebných výloh v zahraničí (včetně repatriace)
  • asistenční služby


K základnímu rozsahu je možné si sjednat další připojištění, která zvýší pojistnou ochranu. Patří sem pojištění úrazu, pojištění odpovědnosti za škodu či pojištění zavazadel. Nabídka připojištění se liší mezi jednotlivými pojišťovnami.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo