epojisteni logo

Cestovní pojištění do Německa

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Země dobrého piva, kvalitních aut, bohatého folkloru i historie – to je Německo, země našich západních sousedů. Za slunečných dnů láká na množství festivalů nebo prozkoumávání hradů a zřícenin, v zimních měsících zase nabízí bohaté sportovní vyžití pro milovníky zimních sportů. Fanoušky alternativní kultury Německo nadchne undergroundovými bary v bývalé východní části země, zatímco vědění chtiví turisté jistě ocení mnoho muzeí, galerií a památek.

Do Německa s cestovním pojištěním

Před cestováním do Německa – ať už se jedete bavit, poznávat či sportovat – si s dostatečným předstihem sjednejte cestovní pojištění. Zatímco v Česku se při úrazu či nehodě nemusíte starat o náklady na ošetření, protože jej kryje vaše pojišťovna, v zahraničí byste museli za lékařský zákrok platit ze své vlastní kapsy. A nejedná se o malé částky, i banální zranění může při ošetření vyjít na stovky tisíc korun!

Vše zvládnete z pohodlí domova

Cestovní pojištění do Německa vás vyjde na pár desítek korun denně a kryje výlohy na ošetření až do výše stovek tisíc korun. Nemusíte přitom nikam chodit – vyřídit si cestovko můžete zde, na našem portálu, a to za pár minut! Zvažte také doplňková pojištění, jako pojištění při ztrátě zavazadel. Pokud by vám byly zavazadla ukradena nebo se ztratila, pojišťovna vám nahradí finanční hodnotu ztracených věcí.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.