epojisteni logo

Cestovní pojištění na snowboard

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Kromě lyžování patří k oblíbeným zimním sportům také snowboarding. A stejně jako u lyžování i zde je riziko zranění vysoké. A proto nezapomínejte na cestovní pojištění, které je určené právě pro zimní sporty, jako snowboard, lyžování a také běžky. Při výběru pojištění se nezapomeňte ujistit, že jste dostatečně finančně zajištění.


Především je důležitý vhodně zvolený pojistný limit, který by se měl ideálně pohybovat kolem 2 miliónů korun. Velmi důležité je zvážit, kde se budete se svým snowboardem pohybovat. Patříte-li mezi ty, kteří jezdí pouze po sjezdovkách, stačí Vám běžné cestovní pojištění zimních sportů. Pokud však patříte mezi vyznavače adrenalinu a rádi vyrazíte i mimo sjezdovky, kde je hrozba vážných úrazu vyšší, pak si nezapomeňte sjednat pojištění rizikových (extrémních sportů).


Konkrétní podmínky pojištění najdete ve smluvních podmínkách pojišťovny. A rizikové sporty (freeride, skialpinismus, atd.) patří právě mezi extrémní sporty, které některé pojišťovny odmítají pojistit.


Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.