epojisteni logo

Cestovní pojištění na běžky

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Zimní sporty, jako je běžkování, lyžování a snowboarding, a to obzvláště v zahraničních horách jsou mezi Čechy velmi oblíbené. Naštěstí si také uvědomují, že četnost úrazu u zimních sportů je vyšší, a proto si sjednávají cestovní pojištění více než v letním období.


Běžky sice nejsou natolik nebezpečné jako lyžování či snowboarding na sjezdovkách i mimo ně, přesto zde úrazy nejsou výjimkou. U běžkování však pravděpodobně nebude nutné řešit pojištění extrémních sportů a vystačíte si se základním cestovním pojištění za pár korun.


Stejně jako u lyžování či snowboardingu je velmi důležitý limit pojistného plnění. Vzhledem k cenám transportů vrtulníkem a následné léčby v zahraničí je vhodné zvolit výši limitu od 1,5 miliónu korun výše. Doporučuje se také sjednat si připojištění odpovědnosti pro případy, kdy způsobíte škodu dalším osobám na jejich zdraví či majetku.


Díky dobrému cestovnímu pojištění se na horách budete cítit mnohem bezpečněji a dovolenou si užijete mnohem intenzivněji.


Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.