epojisteni logo

Cestovní pojištění do Lefkady

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

U západního pobřeží řecké pevniny leží Jónský ostrov Lefkada, který se vyznačuje poklidnou atmosférou i úžasnou přírodou. Hlavním rysem ostrova jsou vápencové krasové hory, zelené kopce i desítky zátok a pláží, které lemují pobřeží s průzračně čistým mořem. Nejvyšší horou je Stavrota, jejíž vrchol dosahuje výšky 1 182 metrů nad mořem. Také údolí na Lefkadě jsou velmi úrodná a pěstují se zde citrusové plody, zelenina, vinná réva a samozřejmě olivy.

Pláže na Lefkadě mají bělostnou barvu díky vápencovému písku a moře se tak vyznačuje azurovou barvou. Nejkrásnější pláže jsou Kathisma, Avali, Milos, Porto Katsiki, Afiofilli či Egremmi. Nejen zdejší pláže, ale také okolní vesničky stojí za návštěvu. Milovníci historie by neměli opominout mys Dukato, ze kterého údajně skočila básnířka Sapfó a spáchala tak sebevraždu z nešťastné lásky. Na severu ostrova se nalézá klášter Faneromeni a středověká pevnost Santa Maura. Na východě ostrova zas můžete spatřit úchvatné vodopády či zátoku Sýbotu s krasovými jeskyněmi na jihovýchodě.

Porovnání cestovního pojištění online do Lefkady

Sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění na stránkách ePojisteni.cz, které se specializují na zpostředkování různých typů pojištění. S cestovním pojištěním budete cestovat mnohem bezpečněji a bez obav. Cestovní pojištění Vám za pár korun denně nabízí finanční jistotu na cestách. Ať už se Vám přihodí drobný úraz nebo Vás začne bolet zub, s cestovním pojištěním máte zajištěnou a hlavně zaplacenou odpovídající lékařskou péči.

Součástí cestovního pojištění je úhrada léčebných výloh a také asistenční služby. Dle nabídky pojišťoven si také můžete sjednat řadu doplňkových pojištění, které pojistnou ochranu rozšíří například o pojištění zavazadel či storna zájezdu. To je například výhodné zejména tehdy, plánujete-li dovolenou několik měsíců dopředu.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.