epojisteni logo

Cestovní pojištění na Francouzskou riviéru

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Od Marseille až po Menton se táhne Francouzská riviéra, které ročně láká tisíce turistů na příznivé klimatické podmínky, azurové moře, písečné pláže i blízké přímořské Alpy. Pro azurovou barvu zdejšího moře bývá Francouzská riviéra také nazývána jako Azurové pobřeží. Francouzská riviéra je určená spíše pro movitější turisty, kteří zde vyhledávají luxusní hotely, vynikající restaurace i zdejší kasína zaručující dobrou zábavu.

Kromě luxusních letovisek je zde možné spatřit úchvatnou přírodu tvořenou skalními útesy, dlouhými písečnými či oblázkovými plážemi. K nejznámějším letoviskům Francouzské riviéry patří města Cannes, St. Tropez či Nice. Nice je největším městem Francouzské riviéry a je proslulé dlouhými promenádami na pobřeží i úzkými uličkami v centru města.

Město Cannes je především lázeňské město, ve kterém se každý rok předávají Zlaté palmy. St. Tropez je slavné město zejména díky slavným filmům o četnících a zdejší přístav je plný luxusních jachet. S Francouzskou riviérou je také spojený samostatný stát Monako, v jehož hlavním městě Monte Carlo se koná jeden ze závodu Formule 1.

Nejlevnější cestovní pojištění na Francouzskou riviéru

Ať už cestujete na pobřeží Francouzské riviéry či do centra Francie, nikdy nezapomínejte na cestovní pojištění. Francie patří k civilizovaným evropským zemím, které mají kvalitní zdravotnickou péči. Ta je však na rozdíl od té naší velmi drahá. Díky cestovnímu pojištění budete mít veškerou péči uhrazenou z pojištění a z vlastní kapsy nebudete muset zaplatit ani korun.

Cestovní pojištění je balíček pojištění, které zahrnuje úhradu ošetření a léčby se všemi nutnými náklady za léky, hospitalizaci, převozy či repatriaci. K základnímu baličku je navíc možné sjednat různá připojištění (zavazadla, úraz, storno zájezdu a další). Seznamte se s aktuální nabídkou cestovního pojištění na www.epojisteni.cz.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.