epojisteni logo

Cestovní pojištění do Chalkidiki

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Řecký ostrov Chalkidiki má tvar trojzubce Poseidona, boha moře. Široký výběžek vybíhá do Egejského moře a na něj přiléhají tři úzké poloostrovy “hroty” Kassanda, Athos a Sithonia. Na poloostrově Athos, který bývá nazývaný jako Svatá hora, se nachází mnišský stát Agios Oros. Zdejší stejnojmenná hora je považována za posvátné místo, na kterém mniši a poustevníci vedli život v rozjímání. Dnes tu existuje na dvacet klášterů, které obývá zhruba dva tisíce mnichů. Na tento ostrov mají zakázaný vstup ženy.

Ostrov se vyznačuje charakteristickou pestrobarevnou krajinou, malebnými městečky a samozřejmě typicky průzračným mořem, které je obklopeno pobřežím a oblíbenými turistickými letovisky. Z poloostrovů je nejoblíbenějším Kassandra, kde se také nachází nejvíce letovisek. Co se týče přírody, nejhezčí výlety jsou na poloostrově Sithonia, který má lehce kopcovitý terén a zdejší příroda je téměř nedočtená. K nejznámější letoviskům patří Paliouri, Possidi, Pefkochori, Kalithea či Polichrono.

Porovnání cestovního pojištění online do Chalkidiki

Cestujete rádi? Je Vaším příštím cílem řecký ostrov Chalkidiki? Chybu určitě neuděláte a ostrov si zajisté vychutnáte plnými doušky. Aby Vaše cestování bylo opravdu pohodlné a bez obav, nezapomeňte si na stránkách ePojisteni.cz sjednat cestovní pojištění za výhodnou cenu.

Cestovní pojištění je velmi důležité, a proto by na něj turisté neměli zapomínat. Snaha ušetřit pár korun by se nemusela vyplatit. Lékařská péče v zahraničí je totiž velmi nákladná a pohybuje se od pár tisíců korun až po několik milionů. Cestovní pojištění stojí přitom jen pár korun na den. Nemusíte jej platit celoročně, ale pouze po dobu trvání dovolené.

S cestovním pojištěním získáte jistotu, že v případě nutnosti budete mít zaplacenou veškerou lékařskou péči včetně zákroků, léku, převozu i hospitalizace. To však není vše. K základnímu balíčku si samozřejmě můžete sjednat doplňková připojištění, která Vaši pojistnou ochranu výrazně rozšíří. Nejčastěji si lidé sjednávají pojištění zavazadel a storno zájezdu.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.