epojisteni logo

Cestovní pojištění do Benátek

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Italské město Benátky je známé po celém světě. Jedná se unikátní město, které je vystavěné na laguně a leží na 118 ostrovech a ostrůvků, které jsou vzájemně propojeny kanály a cca 400 mosty. V Benátkách žije na 360 tisíc obyvatel, přičemž asi 100 tisíc z nich žije v historickém centru.

Benátky patří k hlavním turistickým cílům italského pobřeží a díky velkému množství kanálů a romantických uliček jsou Benátky provažované za nejvíce romantické město. Právě proto právě sem jezdí velké množství zamilovaných párů, milenců a novomanželů. V Benátkách se nachází důležitá muzea a galerie, které také stojí za návštěvu.

Nejlevnější cestovní pojištění do Benátek

Benátky mají neuvěřitelný šarm, který uchvátí každého, který toto město navštíví. Užívejte si procházek po tomto neuvěřitelném městě s větší jistotou a mějte uzavřené cestovní pojištění. Ať už se Vám přihodí cokoliv, díky cestovní pojištění budete dostatečně finančně zajištění pro všechny případy. To platí zejména pro náhlé nemoci a úrazy, které Vás mohou postihnout kdekoliv na světe.

Cestovní pojištění sice nedokáže zabránit nehodě, ale poskytne Vám dostatek financí k tomu, abyste měli zaplacenou řádnou zdravotní péči včetně hospitalizace, léku i nutných převozů. Pojistit si také můžete svá zavazadla a doporučené je také pojištění odpovědnosti za škodu, kterou na svých cestách můžete způsobit jiným osobám. Potřebnou radu a pomoc Vám poskytne asistenční služba.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.