epojisteni logo

Cestovní pojištění na Bali

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

header-cestovko-ePojištění.cz.

Bali je ostrov sopečného původu, který náleží mezi nejoblíbenější Indonéské ostrovy. Nachází se mezi ostrovy Jáva a Lombok. Jeho břehy omývá Jávské moře na severu a Indický oceán na jihu. Jedná se o středně velký ostrov, jehož délka činí 112 kilometrů a šířka 153 kilometrů.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.


Hlavní dominantou ostrova je sopka Mount Agung s vrcholem ve výšce 3 142 metrů nad mořem. Díky sopečné činnosti je půda na Bali velmi úrodná a nachází se zelené terasy rýžových polí, pralesy i botanické zahrady. Za návštěvu také stojí místní domorodé vesničky a jejich tradiční způsob života (tanec, hudba, malby, atd.).

Nekrásnější pláž ostrova Kuta je dlouhá osm kilometrů a její povrch tvoří zlatavý písek. Sanur a Nusa Dua jsou klidnější pláže. Na Bali jezdí rádi surfaři a potápěči, protože jsou zde pro tyto činnosti vynikající podmínky. Na své si zde přijdou ale i milovníci noční zábavy. Na Bali najdete mnoho nočních podniků, klubů, barů i diskoték.

Porovnání cestovního pojištění online na Bali

Bali patří k exotickým ostrovům, které jsou od naší rodné země velmi daleko. Spoléhat se na štěstí není tedy zcela vhodné a mnohem lepší je být připravený na všechny situace. A za tímto účelem existuje cestovní pojištění, které dnes nabízí všechny české pojišťovny. Nabídku nejvýhodnějších pojištění najdete na ePojisteni.cz.

Cestovní pojištění online Vám nabídne finanční jistotu pro případy, kdy budete z důvodu úrazu či nemoci potřebovat lékařskou péči. Máte-li cestovní pojištění, uhradí ji pojišťovna. V opačném případě ji budete muset uhradit z vlastní kapsy a vězte, že lékařské péče v zahraničí stojí desítky až stovky tisíc korun. K cestovnímu pojištění si navíc můžete sjednat připojištění, které Vaši pojistnou ochranu rozšíří například také na zavazadla. Více informací na ePojisteni.cz.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.