Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění - AXA pojišťovna

Upozornění: Společnost AXA se postupně včleňuje do skupiny UNIQA, pro klienty pojišťovny AXA se nic nemění. Není třeba provádět žádné další kroky. Více podrobností naleznete v článku: Významné pojišťovny spojily síly: AXA nově součástí skupiny UNIQA!

AXA pojišťovna

Společnost AXA pojišťovna a.s., se sídlem Praha 6, Evropská 810/136, PSČ 16000, IČO: 28195604, zapsaná do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 12826, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného UNIQA Österreich Versicherungen AG, akciovou společností založenou a existující podle práva Rakouska, se sídlem Untere Donaustraße 21, 1029 Vídeň, Rakousko, zapsanou do obchodního rejstříku vedeného Obchodním soudem ve Vídni pod zn. FN 63197 m. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, ve znění pozdějších předpisů.

AXA pojišťuje své klienty na cestách třemi způsoby a dále podle tří regionů.
Varianty REFERENCE, KOMFORT a EXCELENT se liší v mnoha ohledech:

  •  Varianta REFERENCE poskytuje nejnižší limit léčebných výloh a to 1 500 000 Kč pro region Evropa a 3 000 000 Kč pro dva zbylé regiony – Svět bez USA, nebo Svět s USA. KOMFORT poskytuje limity vždy o 1 milion korun vyšší a varianta EXCELENT pak neomezené limity léčebných výloh pro všechny tři regiony.
  •  Varianty se výrazně liší i v obsažených připojištěních – nejvyšší varianta, EXCLUSIVE, obsahuje například i pojištění zpoždění letu, pojištění zavazadel, pojištění nevyužité dovolené a pojištění právní asistence. Pro variantu REFERENCE často nelze některá připojištění sjednat ani dodatečně.
  •  Pojištění se v žádné z variant nevztahuje na území České republiky.
Spočítat
ceny

Mluví se o nás