Cestovní pojištění - AXA Assistance

Upozornění: Kde dni 31. 8 . 2021 byla dokončena fůze pojišťoven Axa pojišťovna a.s. a Uniqa pojišťovna a.s. AXA assistance funguje nadále a prodává cestovní pojištění pod svým brandem AXA. Veškeré údaje a informace naleznete na stránce pojišťovny Uniqa.

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

AXA Assistance se specializuje na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Patří do skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety. Společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. na českém trhu působí od roku 1998.

AXA pojišťuje své klienty na cestách třemi způsoby a dále podle tří regionů.
Varianty REFERENCE, KOMFORT a EXCELENT se liší v mnoha ohledech:

  •  Varianta REFERENCE poskytuje nejnižší limit léčebných výloh a to 3 000 000 Kč. KOMFORT poskytuje limity o 2 miliony korun vyšší a varianta EXCELENT pak limity léčebných výloh 500 miliónů Kč.
  •  Varianty se výrazně liší i v obsažených připojištěních – nejvyšší varianta, EXCLUSIVE, obsahuje například i pojištění zpoždění letu, pojištění zavazadel, pojištění domácích mazlíčků a pojištění právní asistence. Pro variantu REFERENCE často nelze některá připojištění sjednat ani dodatečně.
  •  Pojištění se v žádné z variant nevztahuje na území České republiky.
Spočítat
ceny

Mluví se o nás