epojisteni logo

Plaťte méně za volání!

  • V našich cenách se neztratíte
  • Volání v naší síti za 0,49 Kč za minutu
  • Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu


Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Jak změnit mobilního operátora?

Získejte tarif s nejlevnějšími sms zprávami. Výhodné volání, levné sms zprávy a rychlé surfování Vám nabízí virtuální mobilní operátor TeleÚspory. To vše za výrazně méně peněz, než Vám nabízí současní klasičtí mobilní operátoři. Volat můžete již od 49 korun měsíčně a surfovat od 85 korun měsíčně. Smlouva je samozřejmě na dobu neurčitou, a pokud nebudete s námi službami spokojeni, můžete ji kdykoliv ukončit. Veškeré informace a aktuální nabídku tarifů získáte na stránkách. Svůj ideální mobilní tarif si navíc sjednáte pohodlně online.

Srovnání mobilních tarifů

Přemýšlíte o změně mobilního operátora?

V naší kalkulačce si jednoduše srovnáte nabídky největších operátorů. S výběrem nejvhodnějšího tarifů vám rádi pomůžeme a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.


(Zajistíme pro Vás na našem partnerském webu Tarifomat.cz)(Zajistíme pro Vás na našem partnerském webu Tarifomat.cz)Nejprve je vhodné si vybrat nového mobilního operátora. Vybírat můžete mezi současnými třemi klasickými operátory (Vodafone, T-mobile, O2) a asi padesátkou virtuálních operátorů. Nabídku na výhodné volání a surfování najdete například na stránkách největšího českého online pojistitele www.epojisteni.cz.

Poté je nutné poslat stávajícímu operátorovi písemnou výpověď a s novým podepsat smlouvu. Někdy za Vás stávající operátor vyřídí přechod kompletně. Poté stačí vyčkat na příslušné pokyny ohledně převodu čísla. Změna operátora je vždy zdarma a obvykle trvá jen pár dní. Méně provolaných peněz za to určitě stojí.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo