epojisteni logo

Výpočet hypotéky online

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.

  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.

  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Hypotéka: výpočet snadno a rychle

Zajímá vás, na kolik může přijít taková hypotéka? Hypotéky jsou úvěry, které se pohybují obvykle v částkách několika set tisíc až milionů korun, a měsíční splátky i další náklady spojené s hypotékou bývají opravdu vysoké. Hypotéku nelze považovat za žádný krátkodobý finanční úvěr, ale je ji potřeba opravdu řádně promyslet tak, aby nezruinovala váš rodinný rozpočet.

Výpočet hypotéky online

Hypotéku je třeba vybírat tak, aby odpovídala vašim představám o bydlení i finančním možnostem. Člověk, který vydělává 20 tisíc korun měsíčně, si jednoduše nemůže pořídit byt za 10 milionů korun. Avšak na pěkný byt kolem 2 až 3 milionů by jeho příjem stačit měl. Podrobná čísla zjistí zájemce o hypotéky na našich stránkách Srovnejto.cz

Tento online kalkulátor funguje velmi jednoduše. Stačí zadat požadované údaje a okamžitě se dozvíte, jak vysokou hypotéku můžete dostat u jednotlivých bank. Dále se dozvíte výši úrokové sazby, RPSN a přibližnou výši měsíční splátky. Díky tomu si snadno spočítáte, zda je pro vás taková hypotéka únosná, případně jak upravit své požadavky na hypotéku.

Rychlý a jednoduchý proces

Uvažujete o hypotéce?

Poradíme vám, jak vybrat nejvýhodnější nabídku. Navíc za vás vyřešíme papírování i komunikaci s bankou.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo