epojisteni logo

Levný studentský mobilní tarif

  • V našich cenách se neztratíte
  • Volání v naší síti za 0,49 Kč za minutu
  • Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu


Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Levný studentský tarif

Studenti patří k největším uživatelům mobilních telefonů. Díky svému věku mají mnohem vřelejší vztah k moderním technologiím, kam patří také chytré mobilní telefony. Studenti využívají kompletní služby od posílání SMS, přes časté volání až po surfování po internetu. Všechny tyto služby potřebují také ke studiu.

Vzhledem k tomu, že používání mobilních telefonů není zdaleka levnou záležitostí, a studenti často vydělávají jen pár tisíc korun na brigádách, se jim snaží mobilní operátoři vyjít vstříc. V jejich standardních nabídkách tak můžeme najít výhodné levné studentské tarify.

Mobilní tarif pro studenty

Tyto speciální tarify jsou určeny pouze pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol. Mobilní tarify pro studenty se vyznačují nižšími cenami za stejné služby pro ostatní uživatele. Cílem je, aby studenti mohli využívat stejných služeb i přesto, že nevydělávají stejné peníze.

Srovnání mobilních tarifů

Přemýšlíte o změně mobilního operátora?

V naší kalkulačce si jednoduše srovnáte nabídky největších operátorů. S výběrem nejvhodnějšího tarifů vám rádi pomůžeme a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo