Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Výhodné volání pro celou rodinu - TeleÚspory

Plaťte méně za volání!

  •  V našich cenách se neztratíte
  •  Volání v naší síti za 0,49 Kč za minutu
  •  Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu

Pokračovat

Levný studentský tarif


Studenti patří k největším uživatelům mobilních telefonů. Díky svému věku mají mnohem vřelejší vztah k moderním technologiím, kam patří také chytré mobilní telefony. Studenti využívají kompletní služby od posílání SMS, přes časté volání až po surfování po internetu. Všechny tyto služby potřebují také ke studiu.

Vzhledem k tomu, že používání mobilních telefonů není zdaleka levnou záležitostí, a studenti často vydělávají jen pár tisíc korun na brigádách, se jim snaží mobilní operátoři vyjít vstříc. V jejich standardních nabídkách tak můžeme najít výhodné levné studentské tarify.


Mám zájem


Mobilní tarif pro studenty

Tyto speciální tarify jsou určeny pouze pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol. Mobilní tarify pro studenty se vyznačují nižšími cenami za stejné služby pro ostatní uživatele. Cílem je, aby studenti mohli využívat stejných služeb i přesto, že nevydělávají stejné peníze.

Mám zájem
Mobilní web / Klasický web