epojisteni logo

Postup refinancování hypotéky - jak na to?

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.

  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.

  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.


Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Refinancování hypotéky: postup

Refinancování hypotéky je závažným rozhodnutím, díky kterému můžete ušetřit tisíce korun. Důležité je si pro refinancování vybrat správnou společnost se skutečně výhodnou nabídkou, aby se vám takový krok opravdu vyplatil. Před tím, než se rozhodnete stávající banku opustit, je vhodné si porovnat více konkurenčních nabídek. Nabídku hypoték od různých společností si můžete porovnat například na Srovnejto.cz, kde tak snadno získáte přehled o současných podmínkách a budete vědět, zda se vám refinancování vůbec vyplatí. V případě dotazů či nejasností se můžete poradit s našimi hypotečními specialisty.

Vhodné je si nejprve ověřit u stávající banky, zda vám nenabídne lepší úrok právě ona. Pokud ano, vyhnete se refinancování, a přitom ušetříte také. Pokud vám však banka nevyjde vstříc, není důvod u ní setrvávat.

Z nabídky hypoték si vyberte jednu až dvě banky, které oslovte s konkrétní žádostí. Dozvíte se tak, zda vám nová banka úvěr poskytne. Pokud vám banka žádost schválí a vám nabídka vyhovuje, můžete zahájit refinancování. Na konec fixace čekat nemusíte. Refinancovat svou hypotéku můžete kdykoliv.

Rychlý a jednoduchý proces

Uvažujete o hypotéce?

Poradíme vám, jak vybrat nejvýhodnější nabídku. Navíc za vás vyřešíme papírování i komunikaci s bankou.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo